מצברים באור יהודה

מצברים בזול באור יהודה

לא פעם אנחנו יכולים לקרוא באינטרנט על מקומות שמספקים אפשרות לרכוש מצברים משומשים, מצברים שאינם מלאים באופן מלא כמו מצברים חדשים והם נמכרים לכל מי שחפץ בהם.

כעת עולה שאלה, האם נכון לקנות מצבר משומש או שמא, כמו תמיד, מוטב לרכוש מצבר חדש ומלא. צריך לומר, זאת לא בעיה למצוא דרך האינטרנט ודרך מקומות אחרים מצברים באור יהודה וכן בערים אחרות ברחבי הארץ, אשר מספקים מצברים משומשים.

במקרים מסוימים אפילו מדובר בחנויות שמוכרות מצברים יד שנייה לצד מצברים חדשים, מהניילונים. ישנן חנויות שפונות לשני השווקים. קרי השוק של מצברים משומשים וכן השוק של מצברים חדשים לגמרי. זאת במטרה לספק לכל לקוח את רצונו.

חנויות וגורמים אחרים שמתעסקים במצברים משומשים, הגיעו אליהם בדרכים שונות, חוקיות כולן כמובן. ייתכן ובעלי רכבים ישנים מכרו להם את המצברים, ייתכן ואנשים שהחליטו לרכוש אצלם מצבר חדש, השאירו להם את המצבר הישן, וכן יש מקרים בהם מגרשים לפירוק רכבים מכרו להם את המצברים שהיו ברכבים אשר נמסרו לפירוק.

סביר להניח שרכב אשר הושבת מסיבה מסוימת או עבר תאונה ויצא מכלל שימוש, המצבר שלו עדיין תקין וניתן לעשות בו שימוש, לכן אין סיבה מדוע לא למכור אותו.

אך זה שחנות בוחרת למכור מצבר משומש, לא אומר שצריך למהר ולקנות אותו. אפשר למצוא כמה סיבות טובות למה לא לקנות מצבר משומש ולעומת זאת, יש סיבות טובות מדוע מומלץ להתעקש על רכישת מצבר חדש. אף על פי שהמחיר של מצבר משומש, הוא מן הסתם הרבה יותר נמוך ממצבר חדש מהניילונים.

לפני שנציג את הסיבות לכאן ולכאן, חשוב להדגיש, חנויות מצברים באור יהודה ובמקומות אחרים יציעו לנו את שתי האופציות. יש חנויות שיציעו לנו רק אופציה אחת, על פי מה שהן משווקות לקהל הרחב. מה שברור הוא, מצבר יש לקנות בחנות מצברים ולא במקום אחר.

מדוע אסור לקנות מצבר משומש ויש לקנות מצבר חדש?

הסיבות מדוע לא נכון לקנות מצבר משומש, הן במובן מסוים תמונת מראה מדוע כן צריך לקנות מצבר חדש.

ראשית, מצבר משומש, הוא מצבר שאנחנו לא באמת יודעים מה המצב שלו, מה התקינות שלו, עד כמה הוא טוב ועד כמה הוא יכול לעבוד בצורה טובה לאורך זמן. אנחנו לא יודעים עד כמה הוא מלא.

שנית, אין לנו עליו אחריות, אנחנו קונים מוצר שאם הוא מתקלקל או כל דבר אחר, אין לנו הרבה מה לעשות אלא להחליף אותו.

שלישית, מדובר במצבר שהחנות אשר מוכרת לנו אותו, היא במובן מסוים סוג של מתווך, היא מעבירה לנו מוצר שהיא לא אחראית עליו ולא יודעת עליו כלום. אין הבדל גדול אם נקנה את המוצר אצלה או נקנה אותו אצל מי שמחזיק את המצבר הזה.

ארבע, אנחנו רוצים ליהנות ממצבר תקין, איכותי, כזה שיכול לעבוד בצורה מלאה ולאורך זמן. לכן אנחנו לא יכולים להסתפק ברכישת מצבר משומש.

כאשר אנחנו בוחנים מדוע יש לרכוש מצבר חדש, הרי שאנחנו מקבלים תמונה הפוכה. ברכישת מצבר כזה אנחנו מקבלים אחריות מלאה על המוצר, אנחנו יודעים בדיוק באיזה מצב הוא, החנות שמכורת לנו אותו יכולה לספק לנו את כל המידע אודותיו, וכן אנחנו יכולים להיות בטוחים שנהנה ממנו לאורך זמן, לפחות את המינימום הנדרש, שנה, אם לא מעבר לכך. לכן אנחנו יכולים להיות רגועים שיש לנו את מה שאנחנו צריכים בשביל לעבוד איתו בצורה סדירה.

החלפת מצבר באור יהודה – בגלל השירות

למעלה מ-20 שנה שצוות העובדים הוותיק שלנו מעניק שירותי חילוץ מצברים לתושבי אור יהודה והסביבה.

הצוות זמין לקריאות ולהגעה מידית – לבירורים ניתן לחייג או להשאיר פרטים.

מחיר מחירון:
1150
המחיר שלנו:
950
מחיר מחירון:
1150
המחיר שלנו:
750
מחיר מחירון:
1425
המחיר שלנו:
1150
מחיר מחירון:
1425
המחיר שלנו:
1350
מחיר מחירון:
1425
המחיר שלנו:
1050
מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2022