נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
יונדאי image

מצברים ליונדאי

יש לך יונדאי? ככה בוחרים בשבילו מצבר

רכבי יונדאי נחשבים לפופולריים מאד בישראל ויש אינספור מהם בכל כבישי הארץ. הם נמצאים בשימוש נרחב לא רק בקרב האוכלוסייה הכללית אלא גם בציי רכב של חברות ליסינג או מקומות עבודה. מדובר ברכבים לא פחות ממעולים שחלקם מונעים בגז וחלקם בדלק וכך כל בעל רכב יכול לבחור את הרכב שמתאים לו וישרת אותו נאמנה במשך כמה שיותר זמן. בלי המצבר הרכב לא יוכל לנסוע ולכן חשוב מאד לבחור בתבונה את המצבר וכך לדאוג לרכב ולמערכות המכאניות שלו. בחירת מצבר היא בחירה שצריך לבצע בכובד ראש בעיקר בשל המגוון הרחב שקיים כיום.

כמה עולה מצבר ליונדאי?

שאלה זו הינה שאלה מאד כללית שאין לה תשובה אחת וחד משמעית. לשאול על מחיר מצבר ליונדאי כמוה כמו לשאול כמה עולה כלי רכב מסוג יונדאי. גם בעולם המצברים יש כמה וכמה סוגים ודגמים, יש אפשרויות שונות ובעיקר צריך להתאים את המצבר לדגם הספציפי וכדאי להתאים אותו גם לאופי הנסיעות שמאפיין את מי שעושה שימוש ברכב. כך הרכב יפעל בצורה תקינה, המצבר והמערכות המכאניות יפעלו בצורה הרמונית והרכב יחזיק מעמד במשך הרבה שנים. המחירים של מצברים נעים בטווח שמתחיל ב- 400-500 ש"ח ומסתיימים ב- 1200 ש"ח ואפילו יותר מזה. החשיבות של התאמה אישית היא חשיבות קריטית.

איזה מצברים מותאמים ליונדאי?

ההבדלים המהותיים בין המצברים השונים נעוצים בהספק החשמלי ובחברת היצרן. יש מי שלא ייוותר על מצבר מתוצרתה של חברה מוכרת כמו שנפ או וולטה ויש מי שיעדיף מצבר זול יותר של חברה יותר אנונימית. ההספק החשמלי קריטי מבחינת ההפעלה של המערכות המכאניות ברכב ולכן חשוב מאד לשים לב גם לנתון הטכני הזה. מי שלא בקיא בתחום ולכן לא יודע מה ההבדלים בין 45, 55 או 65 אמפר, למשל, עדיף שיקבל ייעוץ מאיש מקצוע לפני שיבחר את המצבר שיפעיל את הרכב שלו. כך ההתאמה תהיה לא פחות ממושלמת והרכב ייסע בדיוק כפי שמצופה ממנו.

החלפת מצבר ביונדאי

מומלץ מאד שהחלפת המצבר ברכב היונדאי שלך תתבצע על ידי מכונאי רכב מוסמך ומנוסה. אם הרכב כבר במוסך הרי שההחלפה תתבצע באופן אוטומטי תוך כדי הטיפול. לעומת זאת, אם נתקעים פתאום באמצע היום עם מצבר מרוקן וצריכים להחליף אותו ללא הכנה מוקדמת הרי שיהיה צורך לפנות אל מי שמוכר מצברים באופן עצמאי על מנת לקנות ממנו את המצבר. ברוב המקרים לאחר בחירת המצבר עצמו ההתקנה ברכב של הלקוח תתבצע ללא תוספת תשלום כך שהמחיר של המצבר עצמה גם יגלם גם את העבודה עבור ההחלפה בין המצברים. חשוב מאד שאת ההחלפה יבצע מי שמנוסה בכך ויידע בדיוק היכן המקום ביונדאי של המצבר ואיך בדיוק לחבר אותו.

החלפת מצבר ביונדאי עד הבית

עם התחדשות השירותים השונים ומציאת דרכים נוספות לסייע ללקוחות שפתאום נתקעו בלי מצבר תקין – אפשר כיום ליצור קשר עם חברה שמוכרת מצברים ומספקת גם את האספקה שלהם וגם את שירות ההתקנה עד פתח הבית, או בכל מקום שבו נמצא הרכב ללא אפשרות להתניע אותו. התהליך מתחיל בשיחת טלפון שבו יבין אותו איש מקצוע מהצד השני של הקו באיזה סוג רכב מדובר, מה אופי הנסיעות בו ומה טווח המחיר שבעל הרכב יכול ומוכן לשלם עבור המצבר. השלב הבא הוא הגעה אל הלקוח והחלפת המצבר על המקום בלי לעכב אותו.

מצברים מומלצים ליונדאי
מצבר למשאית 180A
מחיר מחירון:
1399
המחיר שלנו:
1299
מצבר למשאית 140A
מחיר מחירון:
1249
המחיר שלנו:
1149
מצבר למשאית וורטה 225A
מחיר מחירון:
1649
המחיר שלנו:
1549
מצבר למשאית טיטניום 225A
מחיר מחירון:
1425
המחיר שלנו:
1350
מצבר טיטניום יפני A66
מחיר מחירון:
740
המחיר שלנו:
500
מצבר למשאית טיטניום A120
מחיר מחירון:
1425
המחיר שלנו:
900
מצבר טיטניום אירופאי A66
מחיר מחירון:
840
המחיר שלנו:
500
מצבר למשאית בוש 225A
מחיר מחירון:
2050
המחיר שלנו:
1850
יונדאי i40

מצברים מומלצים יונדאי i40

מצבר ליונדאי i30
יונדאי i30

יונדאי i30 הוא רכב משפחתי מיוחד ומאוד חסכוני, משפחות רבות נוסעות איתו מדי יום בישראל. גם הוא לא יצליח לתפקד כלל עם מצבר גמור. המצברים המתאימים ביותר ליונדאי i30 הוא הנפוץ ביותר, הוא ביחידת 55 אמפר. 

מצברים מומלצים יונדאי i30

יונדאי i25

מצברים מומלצים יונדאי i25

יונדאי i20

לא סתם רכב היונדאי i20 אהוב על נהגים רבים בישראל, מדובר ברכב עם ביצועים מעולים ותמורה נהדרת. עם זאת, טוב ככל שיהיה כמו כל רכב אחר, אם המצבר שלו נגמר- הוא לא יזוז מילימטר. ולא רק שהוא לא יזיז, אי אפשר יהיה להניע אותו אפילו. מצברים ליונדאי i20 מותאמים על פי שנתוני ייצור, תוכלו למצוא אותם בהוראות היצרן של המצבר הישן. אפשרות נוספות היא להתייעץ עם מומחים בתחום המצברים שיסייעו לכם לבחור נכון.

מצברים מומלצים יונדאי i20

מצבר ליונדאי i10
יונדאי i10

מצברים מומלצים יונדאי i10

מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2024
אזורי שירות
לקוחות יקרים

בימים אלו, הניידת שלנו זמינה עבורכם לשירותי החלפת מצבר עד הבית באזור גוש דן והסביבה ביישובים הבאים:

כפר סבא, רעננה, רמת השרון, הוד השרון, רמת השרון, ראש העין, ת”א צפון, ת”א מרכז, ת”א דרום, חולון, בת-ים,
ראשון לציון, נס ציונה, באר יעקב, רחובות, יבנה, יישובי גדרות, אשדוד, קרית מלאכי והסביבה, אשקלון, קרית גת, בית שמש, מודיעין, לוד, רמלה, פתח תקווה

 

להזמנת מצבר עד הבית,
השאירו פרטים, או פנו אלינו דרך: