מצברים בחדרה

למצבר ברכב יש מספר תפקידים שהחשוב בהם הינו אספקת הכוח להנעת הרכב. מעבר לכך, הוא משמש כמקור אנרגיה למערכות חשובות והכרחיות כמו: התאורה, מיזוג האוויר, הוישרים, פתיחת ונעילת דלתות, הפעלת חלונות ועוד. הוא נטען כל העת בשעת הנסיעה ומתרוקן באיטיות בעת שהרכב דומם והמערכות האחרות מופעלות. אורך חייו הינו כשלוש עד ארבע שנים וכאשר הוא מסיים תפקידו יש להחליפו באחר חדש.

המצברים ברכבים פרטיים הינן בני 12 וולט והם הנפוצים ביותר בשוק. קיימים  גדולים יותר שנועדו למשאיות וכלי רכב כבדים אחרים וכן, קטנים שנועדו לכלי רכב קטנים יותר כולל קלנועיות ודו גלגליים.

מצברים בזול בחדרה

בחדרה וסביבתה מתגוררת אוכלוסיה רבה אשר משתמשת בכלי רכב פרטיים וצורכת שירותים שונים לרכבים, ובין היתר, בתיקון, טיפול, רכישת והחלפת מצברים. מצברים חדרה ספקת שירותים אלו לאורך כל שעות היום במוסך אשר ברשותה, ובעת הצורך, שולחת צוות מכונאים לטיפול והחלפת מצברים לבעלי רכבים שנתקעו עם מצבר מקולקל. קיים מגוון רחב של מצברים בשוק שהפופולריים ביניהם הינם פתוחים או סגורים ואטומים.

הפתוחים מגיעים עם פקקים אותם ניתן לפתוח מדי פעם לצורך בדיקת מפלס המים שבהם. כאשר חסר מים יש להוסיף מים מזוקקים בלבד. בסגורים שיש בהם תמיסת ג'ל אין אפשרות כזאת, אבל בהם קיימים חלונות אינדיקציה המשנים צבען כל אימת שהמצבר נחלש.

הוא נבחר בהתאמה לרכב ומספק לו את ההספק שנמדד באמפרים ואת הכוח שנמדד בוולטים. המצברים לרכבים הפרטיים מיוצרים בטווחי הספק שבין 45 ל 90 אמפר וכל יצרן בוחר אותם על פי מפרט הרכב והביצועים המיוחסים לו. כאשר מחליפים מצבר יש לבחור אחר זהה בתכונות ובמפרט כמוגדר על פי היצרן. הספק חלש מדי עלול לגרום לליקוי בהפעלת מערכות החשמל. ואחר עם הספק גדול מדי עלול לגרום לשריפת נתיכים. מובן, שרצוי לבחור מצבר זהה לקיים במכונית ושל אותו יצרן, אבל לא תמיד הדבר אפשרי.

אצל מצברים חדרה ניתן לבחור מספר דגמים שכולם הינם של יצרנים בינלאומיים ובעלי מוניטין. כל אחד שיירכש שם יתפקד היטב ולא תהיינה שום בעיות איתו. הבחירה אמורה להיות על פי הצורך, הטעם המחיר וכדומה.

מצברים לרכב בחדרה

יש צורך לשמור על המצבר כדי להאריך את חייו ככל שניתן. הדבר אומר בדיקת מים, ניקוי החיבורים ממנו למכונית, הנעת הרכב גם כאשר הוא איננו בשימוש זמן רב בשימוש וכדומה. פעמים רבות ניתן לזהות שהוא נחלש. הדבר יכול להתבטא בהנעה קשה וארוכה, באורות חלשים כאשר האוטו איננו מונע ועוד. ניתן לבדוק את המתח שבו על ידי מד מיוחד. במקרים בהם סבורים המומחים כי המצבר חלש מדי תהיה ההמלצה להחליפו כדי לא להגיע למצב שבו הוא "מת" לפני נסיעה חשובה. הוא יכול לשבוק באופן פתאומי וללא התראה מוקדמת. לרוב, הדבר קורה כאשר נכנסים לאוטו ומנסים להניע אותו. במקרה כזה יש להסתייע בגורם חיצוני.

לרשות הנהג התקוע עומדות מספר אפשרויות. אחת מהן היא להתחבר באמצעות כבלים אל מצבר של מכונית אחרת, להניע ולהגיע למוסך קרוב ללא עצירה וכיבוי המנוע. אפשרות אחרת להזמין שירותי גרר הניתנים במסגרת של ביטוח למכונית.

אפשרות טובה מאוד היא להזמין שירותי תיקוני דרך אצל מצברים חדרה. לפני שירותי דרך ימסור הנהג את דגם הרכב או את פרטי המצבר כדי שבמכונאי יביא עימו בדיוק את האחר הנדרש. ההחלפה תיעשה ליד הבית, בדרך, או בכל מקום בו הרכב נתקע. הלקוח יקבל חדש עם אחריות. התקנתו תיעשה באופן המקצועי ביותר והנהג יוכל להמשיך בדרכו.

החלפת מצבר בחדרה  – בגלל השירות

למעלה מ-20 שנה שצוות העובדים הוותיק שלנו מעניק שירותי חילוץ מצברים לתושבי חדרה והסביבה.

הצוות זמין לקריאות ולהגעה מידית – לבירורים ניתן לחייג או להשאיר פרטים.

אין מוצרים בקטגוריה

מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2022