מצברים בעפולה

מצברים בזול בעפולה

עפולה, בירת עמק יזרעאל, הינה עיר גדולה ורבים  מתושביה ומהסביבה מקבלים בה שירותי רכב שונים. מצברים עפולה הינו עסק המספק שירותי מכירה, התקנה והחלפת מצברים לכל דורש. המצבר הוא אחד החלפים החשובים ברכב. הוא מספק את האנרגיה להנעת הרכב, ובנוסף, אנרגיה למערכות שונות בו דוגמת: התאורה, המיזוג אוויר, החלונות החשמליים. פתיחת דלתות ועוד. הוא חייב להתאים לרכב מבחינת הספק ומתח. מצבר רכב הינו בין 12 וולט, ואורך חייו יכול להגיע עד כ 4 שנים. כאשר הוא נחלש יש איתותים שונים כמו קושי בהנעת הרכב ,אורות חלשים בעת שהרכב אינו מונע ועוד. ניתן לבדוק את עצמתו בעזרת מד מיוחד. לא תמיד ניתן לזהות את דעיכתו. לעיתים, הוא מפסיק לתפקד בפתאומיות.

מצברים עפולה

שירותי טיפול ניתנים במוסך החברה, אבל בגלל אופי התקלה גם מחוצה לו. נהג שנתקע יכול להתקשר ותישלח אליו ניידת תיקונים מאובזרת בכל מה שצריך. בעל הרכב יצטרך לדווח על סוג המצבר המקולקל או על דגם הרכב כדי שיהיה ניתן לספק לו זהה או אחר הדומה אליו בתכונותיו. כך, יהיה ניתן לתקן את הרכב בשטח, ליד הבית, בצידי הכביש ועוד. יש חשיבות רבה להספקת אחד במפרט דומה ובעל הספק זהה. ההספק של הפופולאריים ביותר נע בין 45 ל 90 אמפר בהתאם להחלטת מהנדסי ייצור הרכב.  חלש מדי עלול לגרום לליקוי בהפעלת המערכות החשמליות וחזק מדי לשריפת נתיכים.

יצרנים בינלאומיים מספקים אחריות ויש להקפיד לקבל אותה. תאריך הייצור מוטבע על גופו ומומלץ לבדוק שאכן הותקן אחד שיצא מפסי הייצור לאחרונה. הטכנאי יתקין אותו היטב ויקפיד שהוא יתאים בגודלו לגודל הבסיס עליו הוא מונח. יהיה צורך לבצע היטב את החיבורים ולדאוג לניקוי נקודות החיבור. קיימים שני דגמים פופולאריים – מצברים סגורים ופתוחים. הפתוחים מגיעים עם פקקים שאותם ניתן לפתוח ולבדוק אם יש די מים בהם. במידה ולא יש להוסיף מים מזוקקים. בסגורים שיש בהם תמיסת ג'ל יש חלונית אינדיקציה לבדיקה. שינוי צבע יכול להעיד על היחלשות המצבר. מומלץ, כאמור, להתקין מצבר זהה לחלוטין לזה שהתקלקל או דומה בתכונות של יצרן בעל מוניטין. בחירה יכולה להתבצע על פי צורך, טעם ויכולת כספית.

ככל ששומרים היטב על המצבר כן הסיכוי לכך שהוא ישרוד רב יותר. רצוי לא להשבית רכב ללא הנעה למשך זמן ארוך מדי. מדי פעם ובעת טיפולי מוסך יש לבדוק את החיבורים. בנקודות אלו תיתכן הופעת קורוזיה ויש לטפל בה. בעת תקלה יש לוודא שהחיבורים אכן תקינים. לא פעם מתברר כי מתח אינו עובר בנקודות חיבור חלודות וכדומה. כאשר הרכב נתקע עקב מצבר גמור יש אפשרות לבקש הנעה מרכב אחר. לאחר שההנעה יש לנסוע במיידית למוסך וללא הדממת המנוע.  רבים בעלי הרכב המבטחים את רכבם מקבלים שירותי גרירה. הם יכולים להזעיק את ניידת שירותי הגרר, אבל במקרים רבים, הדבר יכול לארוך שעות ארוכות.

מומלץ להתייעץ עם מומחים למצברים. כאשר יש חשד לתקלה שעלולה לחזור או חשד שהם נחלשים ימליצו, לרוב, לא להמתין ולהחליפם מהסיבה העיקרית שלא נעים להיתקע עם רכב. חוקי מרפי מוכיחים כל פעם מחדש שהתקלה עלולה לקרות לפני שיוצאים לעבודה, לבילוי, להצגה, לנסיעה לחו"ל וכדומה. ההוצאה עבור הנעת הרכב ועיכוב הזמן לא מצדיקים את החיסכון בשבוע אחד או מעט יותר. מומלץ לבצע החלפה במוסך מצברים עפולה שמחזיק מלאי מגוון שזה עתה ירד מפס הייצור. מצבר תקין ובעל התאמה מרבית חיוני מאוד לתפעול יעיל של הרכב.

החלפת מצבר בעפולה  – בגלל השירות

למעלה מ-20 שנה שצוות העובדים הוותיק שלנו מעניק שירותי חילוץ מצברים לתושבי עפולה והסביבה.

הצוות זמין לקריאות ולהגעה מידית – לבירורים ניתן לחייג או להשאיר פרטים.

אין מוצרים בקטגוריה

מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2022