מצברים בכרמיאל

מצברים בזול בכרמיאל

למצבר הרכב יש תפקיד חשוב וקריטי. הוא ספק הכוח אשר גורם להנעת הרכב ובלעדיו לא יהיה ניתן להצית את המנוע. כאשר הרכב כבוי הוא ממשיך לספק אנרגיות למערכות התאורה, המולטי מדיה, החלונות החשמליים וכדומה. הוא נטען כל העת כאשר הרכב מונע, ובעת שהמנוע כבוי הוא מנצל את האנרגיה האצורה בו וחוזר חלילה. מבחינים במצברים בגדלים שונים ובעוצמת האנרגיה שהם מספקים. מצברים למכוניות פרטיות הינם מצברי 12 וולט והם הנפוצים בעולם. לרוב, ההספק שלהם נע בין 45 ל 90 אמפר. מהנדסי הרכב הם שקובעים את המצבר בעל ההספק המבוקש בהתאם לצריכת החשמל המערכתית, למערכות המיזוג, לאלטרנאטור ולגלגל ההנעה המותקנים במכונית. קיימים מצברים לכלי רכב שונים, החל ממשאיות כבדות וכלה ברכבים קטנים דו גלגליים ועוד.

אורך חייו של מצבר ממוצע ברכב פרטי הינו בין שלוש לארבע שנים, אבל כל אחד, בהחלט, עלול לשבוק בפתאומיות עקב תקלה, בלאי, ומסיבות אחרות. לעיתים, הוא מאותת מראש, ובעיקר כאשר הנהג מרגיש שההנעה נתקלת בקשיים. ניתן לבדוק באמצעות מכשיר מיוחד המודד את עוצמתו. לרוב, ממליצים בעלי מוסכי מצברים בכרמיאל להחליפו לפני שהוא "מת" לגמרי מהסיבה הפשוטה, שלא נעים להיתקע במפתיע עם רכב שאינו מניע. כמעט כל אחד חווה מצב בו הרכב אינו מניע בפתאומיות בדיוק לפני הנסיעה להצגה, לעבודה וכיוצא בזה. ההשקעה באחד חדש שעומד לשבוק משתלמת מאוד במקרים אלו וטוב לעשותה.

מצברים עד הבית בכרמיאל

כאשר מגיע הצורך בהחלפת מצבר יש צורך לקבל מספר החלטות. הראשונה והחשובה ביניהן היא לבחור בחדש אשר הינו מומלץ על ידי היצרן. ניתן לבחור באותו דגם או בשל יצרן אחר עם תכונות זהות. יצרניות מצברים בינלאומיות רבות ובכללן מספר ישראליות מייצרות את כל הסוגים הקיימים בשוק וניתן לבחור באחד המתאים לבעל הרכב מבחינת מחיר, צורך וטעם. מצבר איכותי יתפקד היטב ולא תהיינה עימו תקלות מיוחדות.  לכל אחד ניתנת תקופת אחריות. תאריך הייצור מוטבע עליו או מסומן באופן אחר, כך שניתן לראותו בבירור. יש להקפיד לקבל מתאריך ייצור מאוחר ולא אחר ששכב במחסני הספק או היצרן. בחירת מצבר המתאים לאקלים החם של ישראל מספקת יתרון נוסף.

כלל נוסף הוא לבקש את התקנת המצבר על ידי בעל מקצוע. המצבר חייב להיות מונח ולהיות מחוזק היטב על הבסיס. יש לבצע חיבורים מושלמים ולדאוג שנקודות החיבור תהיינה נקיות וללא חלודה או קורוזיה. מומחי התקנה מטעם החברה מקפידים על התקנה נכונה ועושים זאת כשרות בעת הרכישה.  מצברים בכרמיאל מבצעת שירותים אלו במוסכיה ואף מספקת שירותים עד הבית. במונח עד הבית מתכוונים לכל מקום בו הרכב נתקע ונדרש לבעליו שירות. ניידת מאובזרת תגיע במהירות האפשרית ותבצע תיקונים או החלפת מצבר לצד הדרך, בחניה ציבורית, במקומות מרוחקים ועוד. הכול בהתאם לצורך ובעלויות נוחות המתאימות לכל כיס.

מצבר בכרמיאל עד הבית

מבחינים במספר סוגי מצברים. יש סגורים שבהם אין צרך בטיפול. יש בהם חלונית אינדיקציה אשר משנה את הצבע כאשר המצבר נחלש. לעומתם, יש אחרים המגיעים עם פקקי פלסטיק. יש לפתוח אותם אחת לכמה זמן ולבדוק את מפלס המים. במידה ויש חסר  יש להוסיף מים מזוקקים בלבד. מוסכים מבצעים בדיקות אלו במסגרת הטיפולים הקבועים. מומלץ מאוד לרכוש מצבר מחברה בעלת מוניטין אשר מחזיקה ברשותה מצברים המתאימים לכל דגמי הרכב הנפוצים בישראל. חברה כזאת פעילה מאוד בתחום, ומשום כך, כל אלו שהיא מספקת נמכרים בסמוך מאוד לתאריך ייצורם. כך, יהיה ניתן לבצע רכישה נכונה וטובה.

החלפת מצבר בכרמיאל  – בגלל השירות

למעלה מ-20 שנה שצוות העובדים הוותיק שלנו מעניק שירותי חילוץ מצברים לתושבי כרמיאל והסביבה.

הצוות זמין לקריאות ולהגעה מידית – לבירורים ניתן לחייג או להשאיר פרטים.

אין מוצרים בקטגוריה

מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2022