מצברים בחיפה

מצברים בזול בחיפה

מצבר הרכב הפרטי הינו בן 12 וולט ויש לו מספר תפקידים חיוניים וקריטיים. הראשון הוא, כמובן, לספק אנרגיה המאפשרת להניע את הרכב. מעבר לכך, הוא מספק אנרגיה למערכות חשמליות שונות כגון: התאורה, המולטי מדיה, מיזוג האוויר, החלונות החשמליים ועוד. הוא חייב להתאים לדגם הרכב מבחינה ההספק  הנמדד באמפרים, והמתח הנמדד בוולטים. רוב המצברים לרכב הפרטי הם בעלי הספק הנע בין 45 ל90 אמפר וזאת בהתאמה לאלטרנטור, לגלגל ההינע ולמערכות חשמליות אחרות. כאשר יש צורך להחליף מצבר אזי השיקול העיקרי בבחירה הוא הדגם הנבחר שחייב להתאים בצורה מושלמת לקיים. ניתן להכניס אותו מצבר בדיוק או אחר בעל תכונות זהות של יצרן ידוע שונה.

מצברים בחיפה

חיפה הינה בירת הצפון והיא משרתת אוכלוסיה רבה הגרה בתחומה ואחרת שבסביבתה. שירותי רכב רבים נדרשים בה וביניהם שירותי חשמלאות רכב הכוללת טיפול במצברים. חברה המספקת מצברים בחיפה מבצעת טיפולה במוסך השייך לה אבל גם מספקת שירותי חירום לרכבים הנתקעים בגלל מצבר שאיננו תקין. אורך חייו הממוצע נע בין 3 ל 4 שנים בקירוב אבל הוא יכול להתקלקל גם מפני מסיבות שונות. כאשר הוא אינו תקין לא ניתן להניע את הרכב ויש צורך בעזרה חיצונית. ניתן להניע עם מצבר אחר שמובא למקום או על ידי מצבר של רכב אחר. לאחר ההנעה יש לנסוע ללא  כיבוי המנוע עד שמגיעים למוסך.

אנשים אשר יש ברשותם מינוי גרירה של חברת ביטוח רכב יכולים להזעיק חברת גרר, בנוסף, ניתן לבקש ולקבל שירותי תיקונים של מצברים בחיפה ואלו יגיעו במהירות האפשרית. כך, או כך, מצבר מחליפים כאשר הישן "מת" או כאשר הוא עומד לסיים את חייו. יש צורך לוודא שמקבלים חדש עם תקופת אחריות מרבית. על כל אחד מוטבע תאריך הייצור וכך ניתן לראות אם מותקן אחד שיוצר זמן קצר קודם לכן. המכונאי או הטכנאי יבחרו בגודל המתאים לבסיס עליו הוא יונח ויחברו היטב לבל יזוז ממקומו בעת הנסיעה. לאחר מכן, יחברו את הכבלים היטב ולסיום תתבצע בדיקת הנעת הרכב. בעלי רכבים אשר מתמצאים במכונאות ובטיפולים ברכבים יכולים לבצע פעולות אלו בעצמם.
מצברים לרכב בחיפה
קיימים מצברים מסוגים שונים והנפוצים בהם הם אלו המכונים סגורים ואחרים שהינם פתוחים. מצברים סגורים לא ניתן לפתוח. יש עליהם חלונית אינדיקציה. שינוי צבעים בו מצביע על החלשות המצבר. במצברים פתוחים יש פקקים אותם ניתן לפתוח על מנת לבדוק את מפלס המים שבהם. במידה והם חסרים יש להוסיף מים מזוקקים בלבד בכמות הנדרשת. בעת טיפולי רכב קבועים ניתן לבדוק אותם ואת החיבורים שלהם לרכב. לעיתים, נוצרת קורוזיה על החיבורים אותה ניתן לנקות בדרכים שונות. מוסך מחזיק במלאי מצברים למכוניות פרטיות ואחרים שנועדו למשאיות ולכלי רכב דו גלגליים ואחרים.

הניסיון מוכיח כי מצברים מפסיקים פעולתם בפתאומיות, אבל יש מקרים בהם ניתן לזהות דעיכתם. כאשר האוטו מונע בקושי, כאשר האורות חלשים מאוד בעת שהרכב דומם ובעוד מקרים. ניתן לבדוק את המתח בהם בקלות באמצעות מד מיוחד. כאשר יש אינדיקציה להיחלשותם רצוי להחליפם בהקדם כדי למנוע מצב שבו נתקעים. הניסיון מלמד שתמיד נתקעים במצבים לא נוחים שבהם אף יש קושי לבקש עזרה בחילוץ. משום כך, מומלץ להישמע למומחי מצברים בחיפה ולהחליף מבעוד מועד. בחברה הנ"ל יש פעילות נמרצת והיא מחזיקה במלאי מצברים חדשים שזה עתה יצאו מפס הייצור. המלאי מגוון וניתן למצוא בו כאלו המתאימים לדגמי המכוניות הפופולאריות שנעות על הכביש. השירות תמיד יהיה מקצועי לחלוטין.

החלפת מצבר בחיפה – בגלל השירות

למעלה מ-20 שנה שצוות העובדים הוותיק שלנו מעניק שירותי חילוץ מצברים לתושבי חיפה והסביבה.

הצוות זמין לקריאות ולהגעה מידית – לבירורים ניתן לחייג או להשאיר פרטים.

אין מוצרים בקטגוריה

מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2022