נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

מצברים בהרצליה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשים לב לתופעה מאוד מעניינת אשר מתרחשת במגוון רחב של תחומים. אנחנו יכולים לרכוש מוצרים ושירותים שונים, ולקבל אותו אלינו הביתה או לעסק, מבלי שאנחנו צריכים להגיע כלל אל העסק אשר מספק אותו. יש מקרים בהם זה הגיוני וטבעי שזה יקרה, יש מקרים בהם זה קצת יותר חדש וזה משפר ברמה ניכרת את איכות השירות.

אחת הדוגמאות הטובות לכך זה במקרה של רכישת מצבר חדש לרכב. נניח ואנחנו מתגוררים, עובדים או אפילו עוברי אורח בבאר שבע או בכל עיר אחרת והרכב שלנו נתקע או לא מתניע בגלל שהמצבר לא עובד. במקרים כאלה, אין לנו ברירה אלא לחפש מקום בו אנחנו יכולים לרכוש מצברים בבאר שבע.

לרשותנו עומדות שתי אופציות עיקריות, הראשונה, ליצור קשר עם מקום ולהגיע אליו בשביל לקחת את המצבר, האופציה השנייה, האידיאלית יותר, היא ליידע אותו היכן אנחנו נמצאים, היכן נמצא הרכב, והוא ישלח צוות מטעמו עם מצבר חדש, על מנת להתקין לנו אותו במקום. באופן טבעי, האופציה של מצברים עד הבית היא הרבה יותר נוחה ואידיאלית עבורנו, כמו כן עבור בעלי העסק. אם בוחנים את שתי האופציות, אפשר להבין מהר מאוד, מדוע האופציה הזאת עדיפה ונוחה יותר מאשר האופציה של פנייה אל החנות במטרה לרכוש מצבר חדש לרכב. צריך לומר, שירות זה ניתן לא רק במקרה של רכישת מצברים בבאר שבע אלא גם במקומות אחרים בארץ, וכיום כמעט כל מי שזקוק למצבר חדש משתמש בשירות זה ולא מטריח את עצמו אל החנות.

מדוע שירות מצברים עד הבית הוא אידאלי
נתחיל מהצד של החנות, למרות שלכאורה זה הצד שפחות נהנה מהשירות שהוא מספק. עדיף עבור העסק לספק שירות כזה ללקוחות שלו מכמה סיבות. ראשית, בשוק כמו מצברים, בו מתחרים גם מוסכים וניידות שירות, סביר להניח שיהיו אחרים שיספקו את השירות הזה, ולכן אם חנות מצברים לא תספק אותו, הלקוחות לא ימהרו לקנות אצלה מצבר חדש.

שנית, אם צוות החנות יבקש מהלקוח להגיע אליהם, הרי שייתכן ומצב בו כל האזור ליד החנות יהיה פקוק, ולא וצוות החנות יתעסק כל הזמן במכירה והתקנות של מצברים. לעומת זאת, במצב בו הם מספקים מצבר עד הבית, אז אפשר לעשות את זה בצורה נוחה, בשעות שמותאמות גם לצוות וגם ללקוח.

מהצד של הלקוח, אנחנו יכולים להבין מדוע מדובר בשירות אידאלי. ראשית, באופן כזה הוא לא צריך להטריח את עצמו אל החנות. הוא יכול לקבוע מועד ושעה מתי הצוות יגיע עם המצבר, וכך הוא מתאים את עצמו אליהם, מבלי שיצטרך לחפש דרך להגיע אל העסק ומבלי שיצטרך לשלם גרר שיגרור את הרכב לשם. שנית, מבחינת עלויות, מדובר על חסכון עצום. בין אם זה חסכון בכל הקשור לאובדן שעות עבודה, חסכון בהזמנת גרר ומונית, מדובר על צעד הרבה יותר נוח כלכלית. שלישית, נניח והלקוח נתקע במקום שהוא לא מכיר, זה לא סביר שהוא יתחיל להטריח את עצמו אל מקום בו מוכרים מצברים. זה לא יהיה פשוט נוח עבורו. הרבה יותר הגיוני שהוא יצור קשר עם החנות והם ישלחו צוות אליו.

צריך לומר, כמו שציינו לא רק חנויות מצברים בבאר שבע מספקים שירות זה אלא גם חנויות מצברים במקומות אחרים בארץ. זה השירות הנכון והמקובל היום, ובאמצעות שיחת פלאפון אחת, אפשר ליהנות ממנו.

החלפת מצבר בהרצליה  – בגלל השירות

למעלה מ-20 שנה שצוות העובדים הוותיק שלנו מעניק שירותי חילוץ מצברים לתושבי הרצליה והסביבה.

הצוות זמין לקריאות ולהגעה מידית – לבירורים ניתן לחייג או להשאיר פרטים.

מחיר מחירון:
1150
המחיר שלנו:
950
מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2021