נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • איך יודעים איזה מצבר לפיאט יתאים לכל רכב?

  22.7.2020

  מצברים הם תחום רחב ומעניין מאד בתוך העולם הגדול עוד יותר של מכונאות רכב. למצבר יש חשיבות גבוהה במיוחד בנסיעה ונהיגה שוטפות ותקינות של הרכב ולכן חשוב מאד לבחור מצבר בכובד ראש ולא בקלות דעת. המצבר הוא הרכיב שמתפקד בעצם ברכב כמו סוללה ובזכותו שאר המערכות המכאניות פועלות בצורה תקינה.

  בניגוד לחלקים אחרים שאפשר להמשיך לעשות שימוש ברכב גם אם יש בהם תקלה – אי אפשר לעשות עם הרכב שום דבר אם המצבר תקול או מרוקן, הרכב פשוט יהיה מושבת. נהגים רבים חוששים מהסיטואציה שבה הם יגיעו אל הרכב, ינסו להתניע ויגלו לדאבונם שהרכב לא מניע וכלל לא מגיב לנסיונות להניע אותו.

  במקרים כאלה – בדרך כלל אכן תהיה תקלה במצבר או שזה יהיה סימן שהמצבר פשוט גמור. נשאלת השאלה – מה עושים ואיך יהיה הכי נכון ומהיר לטפל בבעיה.

  מצבר לפיאט או מצבר שמתאים לכל רכב?

  שאלה טובה בהחלט. לא הרבה אנשים יודעים שכיום יש חשיבות גבוהה לבחירה נכונה ומושכלת של המצבר שמתקינים ברכב. אין מדובר בבחירה פשוטה ולכן תמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שמבין בתחום ויידע לסייע. כיום אפשר להתאים את המצבר לסוג הרכב, על פי חברת היצרן ואפילו לדגם הספציפי.

  כמובן שזה עדיף בהרבה על פני בחירה במצבר שמתאים לכל רכב, שכן בזכות ההתאמה המושלמת הרכב ייסע בצורה הרבה יותר טובה ונוחה מאשר אם יתקינו בו מצבר שמתאים בנוסף גם לכל שאר הרכבים. המשמעות היא שהמצבר ושאר מערכות הרכב יעבדו בצורה מושלמת וטובה מאד ביחד, כל המערך המכאני יאריך שנים ויתפקד בצורה מעולה והכי חשוב – בעל הרכב יוכל להיות בטוח שהרכב עם המצבר ביחד יהיו תקינים וישרתו אותו נאמנה.

  איך יודעים באיזה מצבר לבחור?

  לא כל מי שיש ברשותו רכב משלו יודע בהכרח איזה סוג של מצבר יהיה הכי מתאים לרכב שלו. ישנם לא מעט סוגים, ישנם הספקים שונים, מגוון של חברות יצרן ולא מדובר בבחירה פשוטה. מכאן, כמו בכל נושא שבו אין בקיאות מספקת – הדבר הנכון לעשות הוא לפנות אל איש מקצוע ולבקש עזרה.

  איש המקצוע מעולם המצברים יהיה גם זה שיתקין את המצבר החדש לאחר שהציע כמה אפשרויות לבעל הרכב ונתן גם את ההמלצה המקצועית שלו. אם עד היום את אותו איש מקצוע היה אפשר לפגוש בניידת חירום שהייתה מגיעה כחלק משירות חילוץ וגרירה – הרי שהיום יהיה מדובר במומחה של ממש למצברים שיגיע לבקשתו של בעל הרכב התקוע ובעצם ימכור ויתקין עבורו את המצבר המתאים לו ביותר.

  לא יהיה מדובר בברירת מחדל שלא בהכרח מתאימה לדגם הפיאט הספציפי אלא יהיה מדובר בשירות מצוין של הגעת מצבר עד הבית, או עד המקום שבו נמצא בעל הרכב.

  איך עוזר לבעלי הרכבים שירות של מצבר עד הבית?

  אין זה נעים להיתקע עם רכב מושבת בלי שאפשר לנסוע איתו. מדובר בעוגמת נפש לא קטנה ולעיתים קרובות גם בלחץ אישי. הרי אם אדם מסוים מגיע לרכב – הרי עליו לנסוע לאנשהו ואם הרכב מושבת (מכל סיבה שהיא) ואין לו אפשרות לנסוע – הרי תיווצר לו בעיה בלוחות הזמנים או בהתחייבויות שלו.

  אין זה נעים ליצור קשר עם שירות גרירה, להמתין כמה שעות עד להגעת הגרר ולאחר מכן להתחיל לקבל שירות במוסך. בעל הרכב רוצה שהעניין יטופל כמה שיותר מהר. בזכות שירות של מצברים עד הבית – זה בהחלט אפשרי. אל בעל הרכב התקוע יגיע איש מקצוע שיידע לאבחן את הבעיה, לוודא שמדובר בתקלה במצבר (או במצבר מרוקן) ויבצע את ההחלפה על המקום.

  המזל האמיתי הוא שאנשי המקצוע שמציעים את השירות של מצבר עד הבית הם אכן אנשי מקצוע מעולם המצברים ומכונאות הרכב, כלומר הם יידעו לבחור עבור הלקוח את המצבר שהכי יתאים לרכב שלו, ללא קשר לדגם הספציפי של פיאט שיש לו.

  הוא יידע להתאים את המצבר למה שהרכב מסוגל להגיע אליו, לכוחות של המנוע וכמובן לשאר המערכות המכאניות. כך הבעיה תוכל להיפתר ממש מהר ולא בהכרח שגרת היום של בעל הרכב תיפגע.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021