נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • מצברים חזקים

   26.10.2018
   מצברים חזקים

   כפי שאנחנו יודעים, המצבר שנמצא ברכב, הוא ספק הכוח ממנו שואב הרכב את מקור האנרגיה על מנת להפעיל את המערכות החשמל שלו. כשהמצבר עובד בצורה תקינה, אז אנחנו יכולים להשתמש בכל המערכות שמותקנות ברכב, החל מהנעה וכלה ברדיו, תאורה, חלונות חשמליים ועוד. כמעט כל דבר ברכב יכול לעבוד אך ורק בזכות העובדה שמותקן בו מצבר.

   מן הסתם, זה לא מספיק שהרכב יכלול מצבר כזה או אחר, אלא הוא צריך להיות מותאם לסוג הרכב. ההתאמה מתבצעת בהתאם לאמפר (ספק) וכן למתח שלו (וולאט). אנחנו יכולים למצוא בקטלוג של כלי רכב, מגוון מצברים חזקים עם אמפר שונה, כאשר לכל רכב מותאם סוג מצבר מסוים על פי סוג המנוע שלו. באופן עקרוני, מרבית המצברים מותאמים למכוניות פרטיות, משפחתיות או מנהלים, ובהמשך הרשימה אנחנו יכולים למצוא מצברים שמותאמים לכלי רכב אחרים, בין אם זה משאיות, אופנועים, קטנועים, מלגזות, סירות ועוד.

   כשאנחנו מדברים על מצברים חזקים, הכוונה בצד הפרקטי, לכל מה שקשור לאמפר ולמתח שלו, מה שמאפשר את הנעת הרכב והפעלת המערכות החשמליות שלו. אך כשאנחנו מדברים על מצברים חזקים, באופן טבעי הכוונה גם למוטיבים נוספים שמתייחסים לאופי השימוש במצבר, למשל, עד כמה הוא יכול לתפקד למשך זמן ממושך, כלומר כמה שנים הוא מחזיק, עד כמה הוא מאפשר לנו להניע את הרכב בצורה חופשית וללא שום בעיה.

   חשוב לומר, גודל המצבר עצמו לא תמיד משפיע על עוצמת המצבר ולא על החוזק שלו. אנחנו יכולים למצוא מצברים גדולים שאינם עומדים בתחרות מול מצברים קטנים מבחינה פיזית, אך הרבה יותר אמינים, חזקים ואיכותיים מהם. מאחר וזה גם תלוי במבנה של הרכב ובמידת ההתאמה שלו אליו, אז באופן טבעי, לא בהכרח משנה מה גודל המצבר באופן מעשי, אלא יותר הכוח שלו מבחינת ספק ומתח. היום כבר יודעים לייצר מצברים קטנים ועוצמתיים (זה טבעי שכן כלי הרכב הפכו להיות קטנים יותר עם השנים).

   מצברים חזקים כיצד מתאימים מצבר לרכב

   כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון מצברים חזקים שמתאימים לכלי רכב שונים. אנחנו צריכים לדעת להתאים את המצבר לרכב שלנו.

   ההתאמה תתבצע על פי המפרט של המצבר, כשבדרך כלל ההתייחסות תהיה כאמור לנתוני הספק. מאחר והרכב מגיע עם מצבר, אז פשוט ניתן להתאים את המצב החדש על פי הנתונים של המצבר הישן.

   כאן המקום לומר, המיקום של המצבר הוא בדרך כלל באותו מקום, מתחת למכסה המנוע. שם אנחנו נוכל לראות בדיוק מה גודל המצבר הנדרש, וכן נוכל להסיר את המצבר הישן ולהחליפו בחדש.

   נקודה אחרונה שיש להדגיש, לא תמיד מצברים חזקים הם התשובה הנכונה לרכב שלנו. יש מקרים בהם המנוע לא יוכל להחזיק אותם. חשוב שתהיה התאמה מושלמת בין המצבר לסוג הרכב.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021