נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • מה עושים כשנתקעים עם מצבר ריק?

   26.10.2018
   מה עושים כשנתקעים עם מצבר ריק

   התקלחתם, התלבשתם, ארגנתם בייביסיטר, סידרתם הכל, הנה ערב של כיף לפניכם. עד שאתם יוצאים מהבית, נכנסים אל הרכב ומגלים שהוא לא מתניע.

   סביר להניח שאתם תבדקו כמה וכמה פעמים, אם הקלדתם את הקוד של האזעקה בצורה נכונה בשביל לשחרר את הרכב ממנה, תבדקו שוב ושוב אם העברתם לדרייב בידית ההילוכים, אם עשיתם את הדברים שאתם רגילים לעשות בכל פעם כשאתם נכנסים לרכב ורוצים לנהוג. סביר להניח שאתם עשיתם את כל מה שהייתם אמורים לעשות, אך בוודאי אמרתם לעצמכם, אולי הפעם שכחנו איזה פרט.

   ובכן, לא. לא שכחתם. אם הרכב לא התניע, זה לא בגלל שעשיתם משהו לא טוב אלא זה בגלל שהמצבר פשוט התרוקן ולכן אתם לא יכולים להניע את הרכב. בשביל להיות בטוחים שזה המצב, אז כל מה שעליכם לעשות זה להסתכל על לוח השעונים, סביר להניח שאתם תראו שם נורה דולקת או מהבהבת עם סימן של מצבר. זה אומר, שיש בעיה וצריך לטפל בה.

   מה עושים עם מצבר ריק? מן הסתם, עליכם להחליף אותו במצבר מלא. לשם כך, אתם יכולים לנקוט בכמה צעדים.

   האופציה הראשונה שעומדת לרשותכם, וזה גם הצעד הראשון והסביר ביותר שתעשו, זה לפנות אל חברת הביטוח ולבקש ממנה לשלוח אליכם ניידת טיפול עם מצבר חדש חלופי. החברה יכולה להציע לכם את השירות תוך שעתיים שלוש, אך אם מדובר בשעות הערב ואתם כבר מעדיפים לוותר על ערב הכיף שארגנתם לעצמכם, אז היא יכולה גם לשלוח אליכם את הניידת, למחרת בבוקר, בשעות שנוחות לכם. צריך לומר, במקרים רבים חברת הביטוח לא תחייב אתכם על כל זה, אלא רק תצטרכו לשלם עבור המצבר. אתם יכולים להיות בטוחים שהמצבר הוא מקורי וחדש.

   האופציה השנייה היא להזמין גרר אל מוסך קרוב שם יחליפו עבורכם את המצבר. בעיקרון, גם דרך פוליסה של חברת ביטוח אתם יכולים לעשות את זה. העניין הוא שעלות המצבר יכולה להיות גבוהה מזו שאתם תקנו דרך חברת הביטוח ולכן זה לא בהכרח משתלם לכם.

   האופציה השלישית היא להזמין מונית, לנסוע אל מקום שמוכר מצברים בשעות האלה, במידה ויש מקום כזה, ולהחליף אותו בעצמכם. אתם יכולים גם להקל על עצמכם ולהזמין מצבר דרך האינטרנט. ישנן חברות שמציעות שירות עד הבית. זה כמובן תלוי בשעה וביום.

   הכביש הוא מקום מסוכן עליכם לנהוג בזהירות במצב של תקלה בזמן הנסיעה

   עוצרים בשוליים רק במקרה חירום, אך גם בעת מקרה חירום הסיכון הוא גדול. נכון, תקלות במהלך הנסיעה זה דבר שעלול לקרות לכל אחד, אך זכרו את משנה הזהירות!  תאונות רבות מתרחשות כאשר רכב סוטה מהנתיב ונעמד בשולי הכביש והתוצאות עלולות להיות קטסטרופליות. במידה והנכם לקחתם חלק בתאונת דרכים כזאת או אחרת עליכם לבצע תביעת תאונות דרכים. תביעות מול חברות הביטוח יכולות להפוך לתהליך ארוך ומייגע, כידוע חברות הביטוח לא ממהרות לשלם פיצויים ולכן חשוב להיוועץ בעורך דין מומחה בתחום, שיידע לדרוש את המגיע לכם.

   כיצד עליכם לנהוג שהמצבר מגיע אליכם?

   למעשה, אין לכם הרבה מה לעשות. אם הרכב חונה במקום מסודר, אזי שכל מה שיש לכם לעשות זה לחכות שתוכלו להחליף מצבר. במידה וכל הסיפור מתרחש באמצע נסיעה או במקום מסוים בו אתם חונים בצורה לא מסודרת. אז מוטב להזיז את הרכב אל מקום שהוא לא יפריע לאף אחד, להזמין גרר או שירות מיוחד שיספק לכם מצבר עד הרכב, בשביל שתוכלו להמשיך בנסיעה.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021