נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • כיצד בוחרים מצבר לרכב עד הבית?

   26.10.2018
   כיצד בוחרים מצבר לרכב?

   לכל כלי רכב, לא משנה אם מדובר ברכב משפחה או רכב, יש דבר אחד שמאפשר לנו להשתמש בו, דבר אחד שמאפשר לנו לעבוד איתו בצורה תקינה לאורך זמן. הכוונה למצבר כמובן.

   אם נרצה, אז המצבר הוא הלב של הרכב, בלעדיו, אין לנו שום אפשרות להתניע אותו, מאחר וכל מערכות החשמל ברכב יושבתו לגמרי. לכן אנחנו צריכים להיות מודעים למצבו של המצבר, להקפיד לשים לב שהוא אכן תקין, ואם הוא מפסיק לעבוד, קרי מתרוקן, אין לנו ברירה אלא לרכוש מצבר חדש על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש במצבר.

   על מנת לענות על השאלה כיצד בוחרים מצבר לרכב עד הבית , צריך להדגיש מספר נקודות קודם לכן. ראשית, ברמת העיקרון, מצבר טוב אמור לעבוד בין שנה לארבע שנים. מן הסתם, כשאנחנו קונים אותו, אין לנו מושג כמה שנים הוא יעבוד, אך אם אנחנו רוצים להגביר את הסיכוי שאכן הוא יעבוד במשך הזמן הזה ולא פחות מכך, אז עלינו לוודא שאנחנו רוכשים את המצב במקום הנכון, וכן שאנחנו רוכשים מצבר של חברה איכותית ולא חברה שאיננה מוכרת או חברה שלא נחשבת לאמינה.

   שנית, מצבר הוא למעשה האלמנט אשר מאפשר את עבודת החשמל ברכב. סביר להניח שאם אנחנו נבזבז חשמל שלא לצורך, המצבר יתרוקן מהר יותר. לכן יש חשיבות לא רק לסוג ואיכות המצבר שאנחנו קונים, אלא גם לכך שאנחנו אמורים לעבוד איתו בצורה חכמה ולא לבזבז חשמל לחינם.

   כיצד בוחרים מצבר לרכב? – נקודות לרכישת פרמטר לרכב

   כעת שהדגשנו את שתי הנקודות הנ"ל, אנחנו יכולים להציג פרמטרים שיעזרו לנו להבין כיצד בוחרים מצבר לרכב.

   הכלל הראשון הוא, עלינו לקנות מצבר חדש לגמרי ומקורי. במילים אחרות, לא לקנות מצבר משומש, לא לקנות מצבר ממוחזר או כל דבר אחר. אנחנו חייבים לקנות אך ורק מצבר מקורי וחדש, מצבר שיהיה מלא לגמרי, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שנוכל לעשות בו שימוש בצורה נכונה לאורך זמן.

   הכלל השני, אנחנו צריכים לקנות מצבר אך ורק במקום מוכר וכאמור מצבר של חברה מוכרת. כשאנחנו מציעים לרכוש מצבר במקום מוכר, זה אומר לרכוש מצבר בחנות שמתמחה בכך, במוסך שמתמחה בכך ולא במקומות שאנחנו לא יודעים מי עומד מאחוריהם ומה בדיוק הם יכולים להציע לנו.

   הכלל השלישי, כשאנחנו קונים מצבר, עלינו לוודא שאנחנו מקבלים עליו אחריות מלאה. זו אחריות אומנם לשנה בדרך כלל, אך זה בהחלט יכול לעזור לנו אם המצבר איננו תקין מסיבה כלשהי ואנחנו לא יכולים להשתמש בו.

   הכלל הרביעי, רצוי מאוד שהרכישה תכלול לא רק מצבר חדש אלא גם את התקנתו, על מנת שלא נצטרך לבצע זאת בעצמנו. במיוחד אם אין לנו את הידע, כלים וכן את הזמן הדרוש בשביל לבצע זאת כנדרש.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021