נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • החלפת מצבר

  25.6.2019
  מה עושים כשנתקעים עם מצבר ריק

  כל כלי רכב ממונע, 'חי' על בסיס המצבר. למעשה לא המצבר לא יוכל כלי הרכב לנוע כלל וכלל. לא משנה אם מדובר בכלי רכב יוקרתי ומיוחד אשר כל החלקים שלו הם המשוכללים ביותר, אך אם המצבר שבק חיים, הרי שכלי הרכב לא יוכל להתניע והוא לא יתפקד כלל.

  כך זה עם קטנוע או עם אופנוע וכך זה גם עם מכונית או מיניבוס. כך בדיוק זה גם עם אוטובוסים, עם משאיות או כל כלי רכב אחר.

  בגלל החשיבות של המצבר, חשוב לתחזק אותו בצורה הנכונה, לטפח אותו היטב ואף לדאוג כי הוא יעניק לנו את מירב הפוטנציאל שלו.

  המצבר – איך מקבלים ממנו את מלוא התועלת?

  כאשר אתם מבקשים ליהנות מהמצבר שקניתם ולהיות בטוחים כי תפיקו ממנו את מלוא התועלת, אתם חייבים לשים לב כי אתם רוכשים את המצבר הכי מתאים לכלי הרכב שלכם. ברור כי לא כל מצבר עשוי להתאים לכל כלי רכב. המצבר של האופנוע לא יוכל להתאים למכונית והמצבר של האוטובוס לא יוכל להתאים למשאית. על מנת להתאים את המצבר הנכון חשוב להיוועץ באנשי מקצוע על מנת שהמצבר יענה על הדרישות המדויקות של כלי הרכב. רק באופן כזה הוא בהחלט ייתן את המענה המדויק והמושלם.

  קונים את המצבר הכי איכותי

  בגלל החשיבות הרבה של המצבר, יש לבחון היטב את האפשרויות השונות ולבחור במצבר איכותי אשר ייתן את המענה המושלם. קיימים מצברים של חברות שונות אשר כל אחת מהן נותנת מענה בהתאם לרמה של המצבר הספציפי. חשוב לדעת כי ישנם הבדלים גדולים בין היצרניות השונות וחשוב לבחון את היתרונות מול החסרונות של המצברים השונים. אדם שרוצה להיות רגוע כי יש לו מצבר איכותי שייתן לו מענה מדויק, ברור שהוא יעדיף לבחור במצבר של יצרנית מוכרת, מצבר שיש לו גב אמין ואיכותי, מצבר שייתן מענה הרבה יותר יעיל.

  מטפחים את המצבר

  גם לאחר שכבר בחרתם את המצבר האיכותי, שילמתם על המוצר היקר יותר שהוא ממותג ויעיל יותר, עדיין לא תוכלו להיות רוגעים. עליכם לדאוג ולטפח את המצבר החדש על מנת שהוא ייתן לכם את המענה הנכון לאורך כל הדרך. לשם כך יהיה עליכם לשים לב לניקיונו של המצבר, להסיר ממנו את האבק שמצטבר עליו, להשגיח מפני הצטברות של קורוזיה, לדאוג כי יהיו מים מזוקקים שיצננו אותו ובאופן כללי לזכור מקיומו של המצבר. הדבר עשוי לתרום רבות ליעילותו של המצבר כמו גם לתפקוד התקין שלו לאורך זמן.

  מלבד זאת חשוב שלא לחשוף את המצבר לחום ולשמש קופחת כמו גם אין לחשוף את המצבר לקור עז וקיצוני.

  לשם כך יש לשמור על המכונית ולהחנות אותה במקומות לא חמים מידי ולא קרים מידי ובכך להגן על המצבר.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2020