נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • מצברים ביבנה עד הבית

   22.7.2020

   המצבר ברכב הינו רכיב לא גדול והוא גם לא נראה לעין. אך המשמעות של המצבר היא קריטית לתפעול התקין של המכונית.

   לכל כלי רכב יש את הדרישות שלו והמצבר המתאים לו. זו הסיבה שחשוב כל כך להתאים את המצבר על מנת שאכן תתקבל התפוקה המלאה מהמצבר במכונית.

   מצבר שמגיע עד אל הלקוח ביבנה

   כמו כל תושב אחר בארץ, גם ביבנה ישנה כמובן דרישה למצברים. אז אם חשבו פעם כי על מנת לרכוש מצבר חדש חייבים להגיע עד לחנות או למקום בו נמכרים המצברים, הרי שהיום זה כבר לא ממש כך. אפשר להישאר בבית או לחילופין במקום בו נתקעתם עם המצבר שהחליט כי זהו, תם זמנו. המצבר יגיע עד אליכם תוך זמן קצר ואתם תוכלו להמשיך בדרככם.

   איך יודעים שהמצבר סיים או עומד לסיים את תפקידו?

   המצבר מסוגל לתת תפוקה למשך זמן מוגבל של שנתיים ולכל היותר ארבע שנים. יש לו תאריך תפוגה וחשוב להיות מודעים לעובדה הזו. כאשר תאריך התפוגה מתקרב, כדאי כבר לחשוב על רכישת מצבר חדש על מנת שלא להיתקע עם מצבר תקול שישבית את המכונית. בכל מקרה, לקראת תאריך התפוגה, בערך שבועיים לפני, מומלץ כבר לחליף את המצבר.

   למעשה ישנם סימנים מקדימים לכך כי המצבר מתעייף ועומד לסיים את תפקידו עלי אדמות. אם מערכת התאורה מתחילה להבהב או שמערכת המיזוג אינה פועלת כראוי, סימן שהמתח חלש והמצבר מאותת לכם כי הוא עומד כבר על הקצה. על מנת שלא תמצאו את עצמכם נתקעים בזמן לא מתאים עם מצבר שלא יאפשר לכם לנסוע, עדיף שתתייחסו לאיתותים.

   איך בוחרים את המצבר בצורה נכונה?

   על מנת שהמצבר הנבחר אכן יעניק את התפוקה המלאה, חובה לשים לב לנקודות הבאות.

   • מצבר מתאים – ראשית יש לוודא כי המצבר מתאים למכונית. זה אומר שהוא מתאים מבחינת המידות הפיזיות שלו כמו גם מבחינת גובה האמפר שלו. ברור שלכל כלי רכב יש את הדרישות שלו כמו גם את המידות שהוא צריך. מצבר שאינו מתאים לא ייתן את התפוקה המתאימה ועל כן גם לא תהיה ממנו כל תועלת.
   • מצבר של חברה מוכרת – ישנם מצברים של מספר חברות כאשר כל אחד מהם מתיימר לתת את המענה המושלם מצדו. אך חשוב לדעת כי לא כל מצבר אכן יעניק את המענה המושלם לכל לקוח או לכל כלי רכב. על כן חשוב מאוד לשים לב כי החברה העומדת מאחורי המצבר היא אכן זו שתיתן את המענה לצד השירות המושלם. 
   • מצבר עם אחריות – אם דברנו על החברה שעומדת מאחורי המצבר, כדאי להתייחס גם לנושא של האחריות על המצבר. מצבר של חברה אמינה יהיה בדרך כלל גם עם אחריות לאורך זמן. האחריות על המצבר עשויה להיות ארוכה ממש. כך שברור כי כדאי להעדיף מוצר כזה שייתן כיסוי וראש שקט לאורך זמן.

   איך שומרים על המצבר

   אחרי שכבר החלפתם מצבר ויש לכם מצבר חדש, נקי ומלא, שוב שתדעו איך לשמור עליו וכיצד להעניק לו את ההגנה הטובה ביותר. זה מה שלמעשה יוביל לכך כי המצבר שלכם יעניק לכם את התפוקה שלו למשך זמן מקסימלי.

   חשוב לבדוק מידי פעם את המצבר ולהסיר ממנו אבק או אפילו קורוזיה שנוטים להצטבר עליו. אלו פוגעים ביעילות של המצבר ואף עשויים לקצר את חייו.

   מעבר לכך כדאי לשים לב למקומות החניה ולנסות עד כמה שאפשר למנוע את החשיפה הארוכה לשמש קופחת או לחילופין למזג אוויר קר מידי. כך ניתן להאריך את ימיו של המצבר.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021