נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצבר 60 אמפר

  25.6.2019
  מצבר 60 אמפר

  לכל כלי רכב ישנו המצבר המתאים לו. אך לא כל נהג יודע בדיוק איך נראה המצבר בכלי הרכב שלו ולא כולם מבינים בדיוק מהם הצרכים של המכוניות שלהם ואיזה מצבר הם צריכים לצורך תפעול נכון של המכונית.

  רק כאשר המצבר שוק חיים והם מוצאים את עצמם נאלצים להחליף את המצבר, או אז הם לומדים להכיר במעט את אותה קופסה עלומה ששוכנת לה מתחת למכסה המנוע, המצבר שאחראי על כל מערכות החשמל של המכונית.

  מצבר 60 אמפר – איך בוחרים?

  אז קרה מה שקרה והמצבר אותת לכם כי אין לו יותר אפשרות וכוח לשרת אתכם. כעת עליכם להחליט איזה מצבר אתם רוצים לקנות. כאן אין לכם יותר מיד אפשרויות. אם כלי הרכב שלכם דורש מצבר של שישים אמפר, אין לכם מה לחפש בין המצברים האחרים. אתם צריכים להתמקד במצבר המתאים לכם, זה שייתן לכם את המענה המדויק והנכון לכלי הרכב שלכם.

  מצבר 60 אמפר – יצרנית של המצבר

  מלבד התאמה של המצבר לכלי הרכב, חייבת להיות הבחירה במוצר איכותי מבית טוב. כאשר מדובר במצברים, חשוב מאוד לשים לב ליצרן שעומד מאחורי המצבר. רק חברה אחראית ואיכותית תוכל להבטיח כי אכן המוצר ייתן את המענה המושלם. על פי רוב יתנו לכם החברות המוכרות אחריות על המוצר והבטחה על תפקוד יעיל ותקין למשך תקופת זמן של שנה לפחות. זה אומר שאתם תיהנו משקט נפשי למשך זמן ארוך כאשר לא תצטרכו להיות מוטרדים מפני תקלות שונות שעשויות להתרחש עם המצברים.

  כדאי לשלם מעט יותר על מוצר מבית טוב וליהנות בתמורה מהיתרונות אותם מנינו לעיל.

  שומרים על המצבר

  גם אחרי שכבר קניתם את המצבר, אתם צריכים לשים לב כי המצבר שלכם מקבל את ההגנה ואת הטיפול הטובים ביותר. מצבר טוב הוא מצבר שיש לו תנאים טובים. רק כך אפשר להיות רגועים כי הוא אכן נותן את המענה המדויק והמושלם.

  איך למעשה שומרים על המצבר?

  השמירה על המצבר כוללת טיפוח וניקון שלו, הסרת האבק, שמירה מפני הצטברות של קורוזיה וכל מה שצריך על מנת שהמצבר יישאר ויישמר נקי.

  מלבד זאת חשוב מאוד לדאוג כי יהיו מים מזוקקים וישמרו על המצבר.

  חשוב גם לשים לב ולא להחנות את המכונית במקום חם מידי שם השמש קופחת בעוז ומחממת את המצבר. החימום העוצמתי עשוי להזיק למצבר ולפגוע בו.

  מנגד הקור העז עשוי אף הוא להזיק למצבר ולפגוע בתפקוד התקין שלו.

  חשוב אם כן להחנות את המכונית רק באוזרים מוגנים עד כמה שאפשר.

  בהקשר לכך חשוב לציין כי יצרני המצברים בישראל מודעים לבעייתיות שבמזג האוויר ועל כן המצברים שלהם יהיו מותאמים לקיצוניות הזו והם לא ייפגעו מהחום או מהקור.

  עם מעט שימת לב תוכלו ליהנות יותר מהמצבר שלכם ולהפיק ממנו תועלת לאורך זמן.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2020