פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה

עולם המצברים, מלא בסוגים ודגמים שונים, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מצברים אשר מתאימים לכלי רכב שונים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא מצברים לרכבים פרטיים, רכבי עבודה, הסעות, וכן אנחנו יכולים למצוא מצברים שמתאימים לסירות וכן לאופנועים, קטנועים, מלגזות ועוד.

אפשר כמובן לחלק את עולם המצברים לסוגים שונים על פי קטגוריות מתאימות. בין היתר אנחנו יכולים לאפיין את המצברים, על פי סגנון רטוב ויבש. מצברים רטובים, הם מצברים מסוג פריקה עמוקה.

מצבר פריקה עמוקה מחזיק בתוכו נוזל מיוחד שמאפשר ניצול הולך וחוזר של האנרגיה אשר מצטברת בתוכו. בצורה כזו, המצבר יכול להטעין את עצמו בכל פעם מחדש. מלבד הנוזל, הרי שהמצבר מכיל לוחות מתכתיים אשר בנויים מחומר שנמצא בצפיפות, וכן המצבר יכול לעמוד בתהליכי פירוק וטעינה במשך זמן ממושך.

מצברים של פריקה עמוקה מתאימים בדרך כלל, לסירות, רכבים תפעוליים, קולנועיות, מכונות שטיפת רצפות. כפי שאנחנו יכולים להבין, מדובר במצבר שלא בהכרח מתאים לכלי רכב רגילים. אם אנחנו רוצים להתקין אותם ברכב, עלינו לוודא שהם מתאימים לכך, וזה לא תמיד כל.

היתרונות של מצבר פריקה עמוקה

היתרון העיקרי שלו, הוא יכול להחזיק מעמד זמן רב, ואם אנחנו מתחזקים אותו בצורה נכונה, הרי שהוא יכול לתפקד בצורה יעילה ואיכותית לאורך זמן ממושך. לכן, חשוב מאוד להקפיד על כך, על מנת שנוכל לשמור על חייו של המצבר ובצורה כזו לא נידרש בכל פעם לקנות מצבר חדש.

למשל, אנחנו יכולים לבדוק את מצב הנוזלים שלו. אם יש בו נוזלים, עלינו לבחון שאין בו שום דליפה, אם כך המצב אז צריך לבצע תיקון על מנת למנוע זאת. כמו כן, אנחנו צריכים לשמן ולחזק את החיבורים במצבר, ובנוסף לוודא שיש בו מים על מנת שהוא לא יתחמם ולא ייהרס. מצבר פריקה עמוקה חייב שיהיו בו כל הזמן מים, אחרת הוא עלול להיהרס בקלות רבה.

חשוב להדגיש, מצבר כזה, בדומה למצברים רגילים לרכב, ניתן לרכוש בכל מקום מקצועי שמוכר מצברים לשימוש פרטי או מסחרי.

אין מוצרים בקטגוריה

מצברים בזול
צוות מקצועי
מצברים בזול
זמן הגעה מהיר עד אליך
מצברים בזול
יחס ושירות ללא תחרות
מצברים בזול
מבחר עצום של מצברים
כל הזכויות שמורות © 2022