נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • השוואת מצברים

  27.5.2019
  השוואת מצברים

  המצבר ברכב הוא החלק שאפשר להגדיר אותו כחשוב ביותר. גם אם עלותו של המצבר אינה מגיעה ולו לאחוז אחד ממחירו של כלי הרכב, עדיין, ללא המצבר לא יוכל כלי הרכב לנוע. מסיבה זו חשוב כל כך לשים לב למצבר ולבחור תמיד במוצר איכותי, מוצר עם אחריות, מוצר שאכן ייתן לנו מענה לאורך זמן.

  המצבר ברכב הוא מרכיב מאוד חשוב ומאוד מהותי ברכב. בלי המצבר, לא יוכלו המערכות הכי משוכללות של הרכב לפעול. לא כולם מכירים את המצבר מקרוב והם אף פעם לא מרימים את מכסה המנוע. מבחינתם מדובר באזור עלום והם מותירים את כל מה שכרוך בטיפול במקום לעבדים במוסך. חבל שכך. אם הם רק יהיו מודעים למה שקורה בפנים, אם הם ידעו מה המצבר שלהם רוצה וצריך על מנת לשרוד היטב, הם יכלו להעניק לו את זה ובכך לתרום לאיכות החיים שלו ולאורך החיים שלו.

  כי המצבר זקוק לטיפול ולטיפוח ורק אם הוא מקבל את כל מה שהוא צריך הוא אכן מוכיח את עצמו בשטח לאורך זמן.

  השוואת מצברים – מה רוצה המצבר?

  על מנת שהמצבר יאריך ימים ויעניק לנו את מלוא תפוקתו הוא צריך לקבל מידי פעם לטיפה, הסרת האבק, סילוק קורוזיה או חלודה. הוא גם צריך לקבל מים מזוקקים שיגנו עליו ויצננו אותו, הוא חייב להיות שמור מפני פגעי מזג האוויר ובקיצור, חשוב לזכור אותו ולחשוב עליו.

  אם אנחנו מקפידים שלא להחנות את הרכב באזור חם מידי שהשמש הקופחת תהרוס את המצבר או באזור קר מידי שיקפיא את המצבר, אנחנו בהחלט יכולים לצפות כי המצבר יצליח לשרוד למשך זמן רב.

  השוואת מחירים של מצברים

  בכל מוצר שאנחנו קונים, קיימת נטייה לערוך השוואת מחירים. האמת היא שברוב המקרים אכן נכון וראוי לעשות זאת. אך יחד עם זאת חשוב מאוד לזכור כי השוואת מחירים אינה המדד הבלעדי. במיוחד כאשר מדובר בקנייה של מצבר. אנחנו רוצים שהמצבר יהיה איכותי ועל כן לא נוכל לקנות אותו רק מתוך התחשבות במחיר שלו. אנחנו חייבים לבדוק מי עומד מאחורי המצבר. כלומר מי היצרן שייצר אותו, כמה אחריות יש לנו עליו, האם הוא אכן מתאים לכלי הרכב שלנו והאם הוא אכן מבטיח לנו מענה לצרכים שלנו, לרכב שלנו ולמטרות שלנו.

  מצבר לא קונים אצל כל אחד

  ישנם מקרים אשר בהם המצבר שבק חיים כאשר אנחנו נמצאים בסיטואציה מלחיצה למדי ואנחנו רוצים לפתור את הבעיה מיד. כאן חשוב לדעת כי אין לאבד עשתונות. בחירת המצבר היא לא ענין של מה בכך ואם לא נבחר אותו ביישוב הדעת אנחנו עשויים למצוא את עצמנו עם מוצר בעייתי שלא באמת ייתן לנו מענה.

  אז משווים מחירים, משווים איכויות ובוחרים את המצבר הטוב ביותר לרכב שלנו.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2020