נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • מצברים עד הבית בהוד השרון

   22.7.2020

   שירות חדש הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות בעולם מכונאות הרכב – החלפת מצברים בביתו של הלקוח. עד היום – בעל הרכב היה מגלה שנגמר לו המצבר בדיוק בבואו לנסוע לאנשהו עם הרכב. סביר להניח שלא היה לו זמן לטפל בזה, העניין הזה היה מלחיץ אותו ופוגע בשגרת היום שלו והיה עליו לבטל תוכניות או פגישות שתכנן על מנת למצוא את הדרך לקחת את האוטו למוסך ולטפל בהחלפת המצבר.

   מה קורה היום? שירות חדשני ומתקדם של החלפת מצברים בכל מקום יכול להתאים לכל מי שמתגורר בהוד השרון או נקלע אליה ומגלה שהוא לא יכול להתניע את הרכב. מדובר באנשי מקצוע שיש להם את הידע והניסיון במכונאות רכב, הם יודעים אילו סוגים של מצברים קיימים כיום וכמובן יוכלו לסייע לכל אחד לוודא שהוא בוחר את המצבר הנכון והמתאים ביותר לרכב שלו.

   איך יודעים אם צריך להחליף מצבר?

   הבעיה האמיתית היא שברוב המקרים אי אפשר לדעת מראש האם המצבר עומד להפסיק לעבוד. למצבר שאינו מתפקד כמו שצריך יש משמעות אדירה, שכן הוא זה שמהווה בעצם את הבטריה של הרכב וכמו כל מכשיר שאמור לפעול על סוללות – אם הסוללות לא טעונות – המכשיר לא יעבוד.

   כך בדיוק קורה עם הרכב. מגיעים לחנייה, מתכוננים לנסיעה, מסובבים את המפתח – והרכב לא מניע. בניגוד לתקלות אחרות, שגם אם הן קורות עדיין אפשר לנסוע עם הרכב את הנסיעה הקצרה אל המוסך – אם המצבר לא עובד – אי אפשר להגיע לשום מקום. הרכב פשוט מושבת. גם בהוד השרון – שיש בה מוסכים למכביר – צריך יהיה להזמין שירות של מצברים עד הבית על מנת להתגבר על הבעיה.

   מדובר כאמור בשירות חדשני שמאד נוח לקבל אותו בהוד השרון, באזור השרון כולו ואט אט הוא ימשיך להגיע לעוד ועוד אזורים ברחבי הארץ. אם המצבר נגמר ואי אפשר אפילו לקחת את הרכב למוסך – הרי שחייבים עזרה כאן ועכשיו, לא משנה היכן נמצאים – בבית, אצל בני משפחה או אפילו בעבודה.

   אם מזמינים שירות של מצברים עד הבית אפשר להיות בטוחים שיגיע איש מקצוע שיידע לאבחן מה הבעיה ואם אכן מה שצריך זה החלפת מצבר – הרי שהוא זה שהכי יהיה כדאי לשאול אותו איזה סוג של מצבר יתאים לרכב. ישנם, אמנם, בשוק כיום מצברים שמתאימים לכל כלי הרכב אך תמיד כדאי לשמוע עוד מידע על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר שקשורה למצבר עבור הרכב הספציפי. 

   בחירה של המצבר הכי נכון ומתאים

   הסוגים השונים של מצברים נבדלים זה מזה כיום בהספקים שונים, בגדלים, בחברות יצרן שונות וכמובן בהספקים שהם יכולים להציע לכלי הרכב. גם כאשר מדובר במצברים שמיועדים לשימוש בכלי רכב פרטיים – צריך להשכיל ולבחור ולא להקל ראש בבחירה. אחד הפרמטרים המשמעותיים שקשורים בבחירה של מצבר, למשל, הוא המחיר.

   באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים של המצברים נע בין כמה מאות שקלים וחשוב לבחור את זה שהכי יתאים לרכב. מכיוון שהמצבר אמור להחזיק מעמד כמה שיותר זמן הרי שכדאי לפחות לשמוע את חוות הדעת המקצועית של מי שיגיע לבחון את הבעיה וביחד איתו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור הרכב. יש משמעות לבחירה בייחוד כשרוצים לוודא שהמצבר אכן ישרת נאמנה את בעליו ובזכותו אפשר יהיה להשיג לרכב את ביצועי הנסיעה הטובים ביותר.

   אז אם נתקעים בהוד השרון והרכב לא מניע – לא חייבים להיבהל. פשוט צריך למצוא את פרטי יצירת הקשר של חברה שמציעה שירות מצברים עד הבית. לספר לאנשי המקצוע בטלפון מה הבעיה והם יסייעו כמה שיותר מהר. ייתכן והם יוכלו לתת עצות בטלפון שיסייעו להתניע את הרכב אך גם יכול להיות שהם יבינו בעצמם שאין ברירה והם צריכים להגיע כמה שיותר מהר אל המקום שבו נמצא הלקוח על מנת להחליף ברכב את המצבר.

   שירות כזה בהוד השרון והסביבה נחשב לחדשני וכדאי ולכל אדם שמתנייד עם רכב ממקום למקום כדאי שיהיו פרטים כמו מספר טלפון של חברה שמציעה את השירות הזה, לכל מקרה שלא יקרה.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021