נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצבר לטויוטה – או איך מתאימים מצבר לכל רכב

  22.7.2020

  לא להרבה אנשים יש את הידע הנדרש במכונאות רכב כדי לדעת איזה מצבר יהיה הכי מתאים לרכב שלהם. יתרה מכך – גם מי שמכיר מעט את אופן הפעולה של כלי הרכב ומתמצא בחלקים השונים ומערכות – לא בהכרח יכיר לעומק את ההבדלים בין הנתונים הטכניים כדי לדעת איזה מבין המצברים האפשריים יהיה זה שבאמת הכי יתאים לרכב.

  אם בעבר המצברים היו מיוצרים כך שהם התאימו לכל הרכבים ולא הייתה מודעות לרכב או דגם מסוים – הרי שהיום המצב שונה מאד וידוע שחשוב מאד להתאים את המצבר בדיוק לרכב וכך לוודא אופן פעולה תקין של כלל המערכות. היום כבר לא מספיק לדבר על מצבר לטויוטה, שכן חשוב להתייחס לדגם הספציפי של טויוטה ולנתונים המכאניים שלו, שכן בזכות ההתאמה לדגם מסוים הביצועים של הרכב יהיו לא פחות ממעולים והנהג ירגיש את זה על בסיס יומיומי.

  איך בוחרים מצבר לטויוטה?

  אי אפשר לדבר על מענה לשאלה כל כך כללית. טויוטה היא חברת יצרן מובילה של רכבים ומסתובבים על הכבישים בכל רגע נתון אלפי רכבים מתוצרתה והמחולקים ל-לא מעט דגמים. עולם הרכב מאד התקדם בשנים האחרונות והמערכות הרבה יותר חכמות ומשוכללות.

  יש התבססות על רכיבים אלקטרוניים ולמחשב של הרכב יש הרבה יותר מקום. כך קל יותר להבין את החשיבות של התאמת המצבר באופן מושלם לכל רכב ורכב. לכל דגם יש את הנתונים המכאניים שלו, את הכוח של המנוע, את מספר הסיבובים לדקה ועוד מידע רב ונוסף שצריך להתייחס אליו.

  ללא ספק המצבר חייב להיות מתאים במדויק על מנת לפעול בהרמוניה עם שאר המערכות והרכיבים. לכן – גם מי שחשוב שהוא יודע איזה מצבר לטויוטה יתאים לרכב שלו – עדיף לו להיוועץ באיש מקצוע ולוודא שהוא אכן בכיוון המחשבה הנכון.

  מצבר לטויוטה בשירות עד הבית

  מצבר תקול הוא בעיה רצינית. אין מדובר בתקלה שעדיין אפשר לנהוג ברכב למרות שהיא קרתה (בניגוד לתקלות אחרות שבהחלט אפשר להמשיך ולנסוע עם הרכב עוד קצת גם אחרי שמגלים אותן, לפחות עד ההגעה למוסך הקרוב).

  המשמעות של מצבר תקול היא רכב מושבת ואין מה לעשות עם זה, מלבד ליצור קשר דחוף עם חברה שמציעה שירות חדשני – מצבר עד הבית. מה זה אומר? שבעת שיחת הטלפון ישאל נציג, שהוא איש מקצוע שמכיר כלי רכב ומצברים, את השאלות הנדרשות מבעל הרכב התקוע לרבות באיזה רכב מדובר, מה הדגם הספציפי ועוד כמה שאלות שיעזרו לו לוודא שאכן מדובר בתקלה במצבר ואם כן – איזה מצבר יהיה הכי נכון להתקין ברכב. בעת ההגעה אליו אחרי פרק זמן קצר בלבד של המתנה – הוא יבדוק בעצמו דרך העיניים המקצועיות שלו מה המצב של הרכב וכמובן יחליף למצבר מצוין שהכי יתאים לדגם הטויוטה הזה.

  שירות חדשני שמסייע לנהגים!

  אין ספק שהגעה של ניידת שירות עם מצברים מסוגים שונים והתאמה מושלמת של המצבר לרכב הספציפי התקוע היא שירות מעולה שהיה דרוש ועלה עבורו צורך מהשטח. בזכות שירות שכזה בעל הרכב יכול לחסוך הרבה מאד זמן וכסף וגם לא מעט כאב ראש ודאגה.

  בזכות אבחון טלפוני יעיל ומהיר יוכל איש המקצוע שבצידו השני של הקו להבין בדיוק האם באמת מדובר בבעיה במצבר וכך בעל הרכב לא יהיה חייב להמתין לגרר, להשאיר את הרכב במוסך ולשנות לגמרי את לוח הזמנים שהוא תכנן. כאשר תגיע אליו ניידת מקצועים שיהיו בה כמה מצברים שאחד מהם יהיה זה שיתאים בדיוק לרכב הספציפי – אין ספק שיהיה קל יותר להמשיך את סדר היום גם אם זה יהיה עם עיכוב קטן בלבד.

  מצבר לטויוטה – ככה בוחרים היום!

  לא צריך להתפשר על פחות מהמצבר שהכי יתאים לדגם הספציפי של טויוטה שיש לבעל הרכב. כל מה שצריך זה לבחון את האפשרויות ולוודא שהדגם של הרכב והמצבר יוכלו לעבוד ביחד. הנהיגה תהיה הרבה יותר חלקה ונעימה, מערכות הרכב יקבלו בדיוק את כמות והספק החשמל שנדרשת להם לתפקוד תקין והמצבר יחזיק מעמד במשך הרבה מאד זמן ללא תקלות או ריקון מהיר. זו הגדולה האמיתית של התאמת המצבר לדגם הטויוטה של בעל הרכב.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021