נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצבר לסובארו בחלוקה לדגמים ורכבים

  22.7.2020

  אין שום רכב שיכול לנסוע כמו שצריך בלי מצבר או עם מצבר שיש בו תקלה. לא צריך להיות בעל ידע רב ברכבים או במכונאות רכב על מנת לדעת שבלי מצבר אי אפשר לנסוע עם הרכב ובעצם הרכב יהיה מושבת. מכאן קל יותר להבין למה יש הרבה מאד שיח מקצוע בנושא המצברים לכלי הרכב הפרטיים ובעיקר למה לא כל כך פשוט לבחור את המצבר.

  עד לפני כמה שנים לא היה הרבה על מה לחשוב או להתלבט. רוב המצברים התאימו לרוב כלי הרכב הפרטיים ואי אפשר היה לדעת מתי המצבר יסיים את תפקידו ויהיה צורך להחליף אותו. היום כלי הרכב שונים ומתקדמים הרבה יותר והמשמעות היא שחשוב מאד להתאים את המצבר באופן ספציפי ומדויק לכל רכב ואפילו לכל דגם.

  אז איך יודעים איזה מצבר לסובארו יתאים לדגם זה או אחר? לשם כך צריך להכיר מעט את עולם המצברים או כמובן להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום.

  מצבר לסובארו – שם כולל לקבוצת מצברים איכותיים וטובים!

  סובארו היא יצרנית רכב מובילה ומוכרת כבר עשרות שנים. כלי הרכב מתוצרתה נוסעים על הכבישים בכל רחבי הארץ. מדובר ברכבים טובים ועמידים, עובדה היא שאפשר עדיין לראות על הכבישים גם דגמים בני לא מעט שנים, אפילו כאלה שיוצרו בשנות ה- 80 או ה- 90 של המאה הקודמת.

  המסקנה המתבקשת היא שמדובר ברכבים טובים ועמידים, כאלה שאפשר להמשיך ולנסוע איתם גם הרבה שנים אחרי שיוצרו. מסקנה נוספת היא שכדאי מאד לבחור מצבר לסובארו, כלומר כזה שמתוכנן ומיוצר להתאים לדגמי סובארו השונים וכך לוודא שהמערכות תהיינה תקינות ותפעלנה בצורה מיטבית תוך כדי הרמוניה מלאה בינן לבין המצבר.

  מכיוון שהמצבר הוא החלק המכאני שמספק לשאר המערכות את החשמל שדרוש לתפקוד מלא ותקין שלהן – הרי שסימביוזה טובה ונכונה בין כל הרכיבים היא עניין חשוב ומתבקש.

  איך מתאימים כיום מצבר לסובארו על פי הדגם?

  גם מי שמכיר היטב את הרכב שלו לא בהכרח יוכל לדעת איזה מצבר ספציפי יהיה הכי נכון ומתאים לרכב שלו. ישנם הבדלים מכאניים מהותיים בין הדגמים השונים וחשוב מאד לשים לב לבחירה. כיום יש שירות מעולה וחדשני שמתאים מאד לרוח התקופה ובא לסייע לבעלי רכבים בדיוק כשיש להם את הבעיה הכי גדולה עם המצבר – בעיה שמשביתה לחלוטין את הרכב ומונעת מהם לנסוע בו.

  הרבה מאד מתח, שלא לומר חרדה, עוברים באותם רגעים על בעל הרכב כאשר הוא פתאום מגלה שהוא לא יכול לנסוע עם הרכב שלו. השירות הוא שירות של הגעת ניידת עם איש מקצוע עד לביתו של בעל הרכב או עד המקום שבו הוא נמצא עם הרכב המושבת – מקום עבודה, בילוי או אפילו מפרץ חירום למידו של כביש ראשי.

  אחרי שיחה טלפונית בה יוכל איש המקצוע להבין שאכן מדובר בתקלה במצבר – הוא יגיע כמה שיותר מהר את המקום ויסייע בהחלפת המצבר התקול. אם איש המקצוע שיגיע יידע שמדובר ברכב סובארו ויבקש מבעל הרכב את הדגם המדויק – הוא יוכל להגיע עם המצבר הנכון והמתאים ביותר וכך תתבצע ההתאמה האישית.

  מצבר לסובארו עד הבית – ראש שקט והרבה רוגע!

  עם הגעת הניידת יוכל בעל הרכב קודם כל להירגע, לדעת שהוא לא לבד והכי חשוב – הוא יבין שממש אוטוטו הבעיה שלו תיפתר והוא יוכל להמשיך בנסיעה. בעל המקצוע יוודא שאכן מדובר בבעיה במצבר ובמידה ויאשר שזה המצב – יחליף למצבר חדש ותקין וכמובן כזה שמתאים בדיוק לדגם הסובארו הספציפי.

  תוך פרק זמן קצר אפשר יהיה להיפרד לשלום ובעל הרכב יוכל להמשיך לדרכו בסדר היום שלו. זו הגדולה של שירות כל כך חשוב ומהותי וכמובן כזה שהייתה לו דרישה מצד לא מעט נהגים. בדרך זו אפשר להיות בטוחים שיהיה מי שיוודא שהמצבר שנבחר עבור דגם הסובארו המדובר הוא זה שמתאים לו, זה שבכותו הרכב ימשיך לשרת את הבעליו שלו ולנסוע בצורה מצוינת, חלקה ובטוחה.

  כשהנהג יודע שמי שמטפל ברכב שלו הוא איש מקצוע שמבין ובקיא בתחום המצברים – יהיה לו קל לסמוך עליו ולתת בו אמון.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021