נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצבר לסיאט עד הבית – בקלות ובמהירות

  22.7.2020

  בעלי רכבים שנוהגים בדגמים שונים של סיאט לבטח יודעים אילו חלקים או חלפים יהיו המתאימים ביותר לרכב שלהם. ישנם רכבים שאפשר לערבב בין החלקים מתוצרת החברה שלהם לחברות אחרות ויש כאלה, כמו סיאט, שחשוב להקפיד על התאמה מלאה בין הרכיבים המכאניים לדגם של הרכב.

  אנו חיים בתקופה שבה יש חשיבות גבוהה מאד לשלל נושאים שקשורים בהתאמה אישית ועולם מכונאות הרכב לא חף מכך, וטוב שכך. בזכות ההתאמה האישית לדגמים מסוימים של הרכב – הרכבים כיום מאריכים שנים, מתפקדים מעולה וגם מחזיקים מעמד במשך הרבה יותר זמן.

  אמנם ההתאמה האישית הופכת את הבחירה למאתגרת יותר אבל אין ספק שמדובר בהקלה גדולה עבור בעלי הרכבים שיכולים כעת לדעת שהרכבים שלהם מטופלים על ידי ידיים מקצועיות וכאלה שמכירות את החלק המכאני בצורה הכי טובה שיכולה להיות. אז איך בוחרים ומתקינים מצבר לסיאט?

  מצבר לסיאט

  כעת קל יותר להבין שהמושג מצבר לסיאט הוא בעצם מושג כללי מאד, שכן על מנת להיות מדויקים צריך להזכיר במדויק באיזה דגם מתוצרת סיאט מדובר. לסיאט יש לא מעט דגמים מתוצרתה ויש ביניהם הבדלים מהותיים – רכבים מקטגוריות שונות, קטנים או גדולים, קומפקטיים או משפחתיים וגם רכבי שטח.

  לכל אחד מהסוגים האלה יתאים סוג אחר של מצבר ולכן יש חשיבות לשימת לב ולבחירה של המצבר הנכון והמתאים ביותר. מכיוון שבעל הרכב לא בהכרח יוכל לדעת בעצמו איזה מצבר לבחור או מה המשמעות של המידע הטכני שמופיע על גבי המצבר – הרי שכדאי לו לקבל את ההמלצות הטובות ביותר מאנשי מקצוע שקשורים בתחום וגם אם הוא נתקל בבעיה, כמו מצב שבו הרכב שלו כלל לא מניע ויש איתו בעיה – הרי שזו הסיטואציה שבה הוא רוצה לדעת שיש לו עם מי לדבר ושיש איש מקצוע שייחלץ לעזרתו.

  מהו שירות עד הבית של מצברים לסיאט?

  נכון להיום בעל רכב לא יכול לדעת מראש או לחזות מתי המצבר שמותקן אצלו ברכב יתרוקן ויפסיק לעבוד. ברוב המקרים – כשזה קורה – זה קורה ללא הכנה מוקדמת וממש פתאום, כשהנהג מגיע לרכב ומגלה לתדהמתו שהרכב כלל לא מניע. במקרה כזה לא יהיה הרבה מה לעשות גם אם הנהג הוא אדם שמתמצא במערכות המכאניות של הרכב.

  אם יהיה צורך להחליף את המצבר – הרי שצריך לשם כך מצבר חדש שמתאים לדגם הספציפי של הסיאט של הנהג ולא מדובר ברכיב שנמצא דרך קבע ברכב וממתין לתורו להיות מותקן. הסיבה היא שיש למצבר את המקום המיועד שלו מתחת למכסה המנוע וצריך איש מקצוע שיידע בדיוק איך לנתק את המצבר הקיים ולהתקין במקומו את החדש.

  עוד לפני כן כאמור יהיה צורך שאיש המקצוע יתאים מצבר לסיאט הספציפי הזה על סמך הדגם והנתונים הטכניים שלו. בעת שיחת הטלפון של הנהג אל מוקד השירות של המצברים – הוא יוכל לתאר את התסמינים של התקלה וכך בעל המקצוע שמצידו השני של הקו יוכל להבין באיזה דגם מדויק מדובר וכך להגיע אליו מצויד בכמה מצברים שעשויים להתאים.

  מצברים עד הבית – שירות חדשני ודרוש!

  כאשר מגיע איש מקצוע עד למקום שבו נמצא הנהג שתקוע – אין ספק שיש בכך הקלה גדולה. אין זה נעים כלל וכלל להיות תקוע עם רכב מושבת – לא משנה היכן ולא משנה באיזו שעה של היום. יש הרבה לחץ עד שמגיע איש המקצוע שיבצע את האבחון והחלפת המצבר ורק אז בעל הרכב יוכל להירגע.

  אמנם השירות נקרא מצבר עד הבית אך אין ספק שאיש המקצוע בניידת השירות יגיע אל הנהג לכל מקום שבו הוא נתקע וימצא את הדרך להחליף לו את המצבר ולסייע לו ככל האפשר.

  יתרה מכך – מכיוון שתהיה לו הבנה רחבה בתחום המצברים – הוא יוכל לתת ללקוח שלו הרבה מאד עצות וטיפים איך להתנהל עם המצבר החדש ואיך יהיה הכי נכון לשמור עליו, לוודא שהוא תקין ופועל כמו שצריך וכמובן להאריך את חייו ככל האפשר. זה הערך המוסף של שירות מקצועי שמגיע עד למקום שבו נמצא הלקוח, מסייע לו וכמובן מתאים לסיאט שלו את המצבר שהכי יתאים לו.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021