נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • איך יודעים מה יתאים בתור מצבר לפז'ו

  22.7.2020

  בחירה של מצבר לרכב היא בחירה שחייבת להתבצע בהתייעצות עם איש מקצוע שמכיר את עולם מכונאות הרכב בכלל ואת תחום המצברים בפרט. המצבר הוא חלק חשוב ביותר בנסיעה תקינה של הרכב והוא זה שבעצם בזכותו הרכב כולו פעיל בצורה תקינה, נוחה ונכונה.

  יתרה מכך – אם המצבר מרוקן או לא תקין – אי אפשר לנהוג ברכב והוא יהיה מושבת. הדבר דומה למכשיר חשמלי שלא יכול לעבוד כמו שצריך בלי סוללה או חיבור לחשמל, שכן המצבר הוא זה שמספק את הכוח החשמלי לכלל מערכות הרכב ולכן אם הוא לא תקין או שהוא מרוקן – הרי שלא יהיה חשמל ברכב ואי אפשר יהיה להתניע אותו בכלל.

  הרבה מאד אנשים נתקלו במצב הזה,  שבו הם מגיעים אל הרכב, מסובבים את המפתח ושום דבר לא קורה. המחוגים בלוח השעונים אפילו לא זזים. מסקנה ראשונה – אין חשמל. המסקנה השנייה שכנראה תהיה – המצבר דורש החלפה מיידית.

  מצבר לפז'ו או לכל רכב אחר

  בעבר היו מעט מאד סוגים של מצברים. ההבדלים שלהם היו קשורים לגודל או לצורה (על מנת שאפשר יהיה להתאים אותם למקום שבו מעגנים אותם באזור המערכות המכאניות של הרכב) ולא היה מתוך מה לבחור. רוב המצברים התאימו לרוב כלי הרכב וכל שנותר היה לקוות שהמצבר יחזיק מעמד כמה שיותר זמן.

  כיום המצב שונה באופן מהותי. מי שנוהג על רכב מתוצרת פז'ו למשל רוצה לוודא שתהיה התאמה מושלמת ומדויקת בין כל המערכות שמפעילות את הרכב לבין המצבר ואכן כיום זה אפשרי. לא רק שאפשר למצוא בקלות מצבר לפז'ו – אפשר אפילו להתאים את המצבר ספציפית לכל דגם ודגם וכך לוודא התאמה מושלמת.

  בעל הרכב ללא ספק ירגיש בעצם הנהיגה והנסיעה את ההתאמה בין כל החלקים המכאניים והרכב יספק ביצועים לא פחות ממעולים. יתרה מכך – תהיה הרמוניה חיובית בין הרכיבים עצמם בזכות ההתאמה הזאת והם יחזיקו מעמד הרבה מאד זמן כשהם תקינים.

  איך בוחרים מצבר לפז'ו?

  זה שיש מצבר שמתאים בדיוק לדגם פז'ו זה או אחר – אין זה אומר שבעל הרכב הוא זה שבהכרח צריך לדעת מה המצבר הזה ולבחור אותו. עדיין קיימים כמה וכמה סוגים של מצברים שנבדלים זה מזה בחברת היצרן או בהספק החשמלי שהם מספקים ועדיין יהיה צורך לקבל חוות דעת מאיש מקצוע בנוגע למצבר הספציפי שיהיה הכי נכון ומתאים לצרכים, הדרישות והנתונים הטכניים והמכאניים של הרכב.

  לא תמיד בעל הרכב מכיר לעומק את כל מה שצריך לדעת על הרכב ולכן העצה שהוא יקבל מאיש מקצוע חשובה ביותר. בתקופה האחרונה אפשר וכדאי להיחשף לשירות חדש וחדיש שמתאים מאד למציאות המשתנה והוא הגעת המצבר החדש אל המקום שבו נמצא בעל הרכב עם הרכב המושבת שלו – שירות של מצבר עד הבית.

  מי שיביא איתו את המצבר הוא איש מקצוע שמבין עניין ויש לו ידע וניסיון בהתאמה של מצבר לכל רכב וכאשר יגיע אל רכב פז'ו מושבת יוכל לבחון את הרכב והדגם, את הנתונים הטכניים שלו וכך להתאים לו את המצבר שיהיה עבורו הטוב ביותר מכל הבחינות.

  ככה מחליפים היום מצבר לפז'ו!

  אם נגמר המצבר של רכב פז'ו לא צריך להיבהל. אמנם ברגעים הראשונים נדמה שהיום עומד להשתבש אבל אין ספק שבזכות שירות של הגעת מצבר עד הבית החלפת המצבר לא תיקח הרבה זמן ואפשר יהיה להמשיך את היום כמה שיותר מהר.

  מכונאי מנוסה ומיומן בעל הבנה מעמיקה בכלי רכב יגיע למקום, יוודא שאכן מדובר במצבר שדורש החלפה, יבחן את המצברים שיש לו ברכב איתו וימליץ לבעל הרכב איזה מצבר יהיה הכי מתאים לדגם הספציפי שיש לו. כמובן שהקנייה וההתקנה יתבצעו על המקום והמכונאי ישחרר את בעל הרכב ואת הפז'ו שלו לשלום להמשך היום שלו.

  בדרך זו לא מתבזבז זמן, לבטח בעל הרכב חוסך לא מעט כסף ולמרות הנסיבות – עדיין הוא יקבל הסבר מקצועי, מפורט וברור בנוגע לרכב שלו, כמו גם המלצות ועצות איך להפיק את מירב התועלת מהמצבר ואיך לוודא שהרכב נשאר תקין לאורך כמה שיותר זמן.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021