נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • כל המידע על מצבר לדאצ'יה

  23.7.2020

  כולנו יודעים כי המצבר במכונית צריכה תחזוקה ומעקב. זהו לא רכיב שיכול להישאר ולהחזיק מעמד לאורך זמן. אנחנו כאן על מנת לבדוק וללקט מידע על אודות מצבר לדאצ'יה.

  • איך תדעו האם ישנה תקלה במצבר?
  • מהם המצברים המומלצים לדאצ'יה?
  • איך תבחרו מצבר לדאצ'יה?
  • האם קיים שירות של מצבר לדאצ'יה עד לבת הלקוח והאם זהו שירות יעיל?

  אז אם גם אתם נוהגים ברכב דאצ'יה, כדאי שתמשיכו לקרוא.

  ונתחיל.

  איך תדעו האם ישנה תקלה במצבר?

  למעשה ישנן מספר תקלות נפוצות במצברים לדאצ'יה. חלק מהתקלות מובילות להשבתה ממש של המצבר וחלק הן כן ברות טיפול או תיקון.

  נמנה להלן את התקלות הפוצות ואת דרכי הטיפול בהתאם לכך.

  • תאריך תפוגה של המצבר – חשוב להיות מודעים לכך כי תאריך התפוגה של המצבר הוא בין שנתיים לארבע שנים. יש לעקוב אחר המצבר ולשים לב למצבו של המצבר לקראת סיום התקופה. מומלץ מאוד להחליף את המצבר כשבועיים לפני תאריך התפוגה. היות ואם לא מחליפים את המצבר, עשויים להיתקע עם מצבר מושבת.
  • קורוזיה – הקורוזיה מאוד אוהבת את המצבר. אנשים שמזניחים את המצבר ולא בודקים מידי פעם את מצבו, עשויים לגלות את הקורוזיה מאוחר מידי כאשר היא כבר פגעה במצבר. על כן, ההמלצה היא לפתוח מיד פעם את מכסה המנוע ולהעביר מטלית עם מים על המצבר. פעולה קטנה ופשוטה שעשויה להשפיע במידה רבה על יעילותו של המצבר.
  • מצבר שאינו מתאים לדאצ'יה – ישנה חשיבות רבה להתאמה נכונה של המצבר. אם המצבר שהותקן ברכב הוא לא המצבר המתאים, הוא עשוי לגרום לתקלות. 

  על מנת שאפשר יהיה להתאים את המצבר הנכון יש להכיר את המפרט הטכני של המצבר. זה כולל גובה אמפר והמידות הפיזיות של המצבר. ברגע שמכירים את הפרטים המרכיבים את המצבר, מיטיבים גם לבחור ולהתאים את המוצר הנכון למכונית.

  • בלאי – לעיתים הכבלים שמחברים את המצבר קרועים או מתבלים ועל כן המצבר לא יכול להמשיך לתת את תפוקתו.
  • מתח חלש – קורה לא פעם ומתקבלים מעין איתותים בדבר המתח החלש של המצבר. מדובר במערכת תאורה שמהבהבת, מערכת מיזוג שלא פועלת כשורה או אפילו אורות שלא פועלים כראוי. כל אלו מאותתים כי משהו במצבר כבר אינו כמו שהיה. זהו אות לתקלה או לסוף של המצבר.

  מהם המצברים המומלצים לדאצ'יה?

  ישנם כמה וכמה מצברים שעשויים לתת את המענה המושלם לדאצ'יה. חשוב לבדוק את האפשרויות ולבחור את המצבר שיעניק את המענה הנכון והטוב ביותר. הבחירה אמורה להיעשות כמובן בהתאם לדרישות של הרכב.

  איך תבחרו מצבר לדאצ'יה?

  כפי שכבר ציינו, ההתאמה של המצבר לרכב תלויה במספר נתונים. כמו גובה האמפר או המידות הפיזיות שלו כמו גם היצרן של אותו מצבר. חשוב לבדוק מהם הדרישות של המכונית הספציפית.

  מעבר לכך ישנה חשיבות רבה לאחריות שמתקבלת על המצבר. חשוב לבדוק כי מדובר במצבר שיש לו תקופת אחריות ארוכה. ככל שתקופת האחריות ארוכה יותר, כך יתקבל שירות לזמן ארוך יותר בהתאם. ברור כי לצורך כך חשוב לברר היכן ממוקמות תחנות השירות.

  האם קיים שירות של מצבר לדאצ'יה עד לבית הלקוח והאם זהו שירות יעיל?

  כמו בכל מצבר לכל כלי רכב כך גם מצבר לדאצ'יה. ישנה כיום אפשרות להישאר בבית או בכל מקום אחר בו נתקעתם עם המכונית והמצבר התקול. טלפון אחד אל החברה והמצבר כבר ייצא אליכם. 

  מדובר בהחלט בשירות מבורך עבור רבים. אז נכון ששירות עד הבית איכשהו מייקר אותו ודורש תשלום נוסף על המצבר. אך נדמה כי אין היום הרבה אנשים שמוותרים על השירות. זהו שירות שחוסך להם הרבה זמן. הם לא צריכים להגיע עם הרכב שכבר נמצא במצב ירוד בגלל המצבר הגוסס. שלא לדבר על רכב שמושבת לחלוטין בגלל מצבר שסיים את תפקידו לגמרי. עובדה המאלצת את בעל הרכב להגיע באמצעים אחרים אל החנות על מנת לרכוש את המצבר. ברור אם כן ששירות כזה ממש מציל את המצב.

  לסיכום, אם אתם זקוקים למצבר לדאצ'יה, בדקו קודם כל מה אתם צריכים לכלי הרכב שלכם, בדקו את ההתאמה של המצבר לרכב שלכם והזמינו את השירות עד הבית.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021