נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • כך קונים היום מצברים בראש העין

   22.7.2020

   תושבי ראש העין ולא רק הם, עדיין זוכרים את הימים אשר בהם היה עליהם לצאת בכוחות עצמם לרכוש את המצבר למכונית שלהם. גם אם המכונית שלהם כבר לא ממש תפקדה עם המצבר הישן, היה עליהם למצוא פתרון איך וכיצד להגיע אל החנות או הסוכן לאביזרי רכב.

   ברור שעבור אנשים שרגילים למכונית שהיא הרגליים שלהם, הדבר הופך לקושי לא פשוט. הם כמעט לא מכירים את התחבורה הציבורית, הם לא הולכים ברגל למרחקים גדולים (שזהו הרגל מגונה בפני עצמו שלא כאן המקום להאריך בו…). הם גם לא ממש מוכנים לשלם לנהג מונית מחיר שמשתווה כמעט לקנייה של דלק לכמה ימים. 

   אז מה שהיה, כבר לא מה שקורה היום.

   כיום, כאשר המצבר שובק חיים, כבר לא צריך להגיע עד לחנות או לסוכן שמוכר את חלקי החילוף או את האביזרים לרכב. אפשר פשוט להרים טלפון או להזמין את המצבר הרצוי כולל משלוח עד הבית. כך שבעצם אין צורך לטרוח ולצאת לשום מקום.

   מעבר לכך, חשוב לציין כי שירותי המצברים היום הם כל כך מהירים עד שזה אפילו יהיה מהר יותר מאשר אם הנהג יבחר להגיע בכוחות עצמו עד לחנות בעזרת התחבורה הציבורית או בעזרת שירותי מוניות.

   מי מחליף לך את המצבר?

   יש הרבה אנשים שמבצעים את הפעולה הזו של החלפת המצבר בכוחות עצמם. האמת היא שזה לא דבר כל כך מסובך אך אם אדם אינו יודע או שהוא מעולם לא ראה איך עושם את הפעולה הזו, הוא לא באמת יצליח לעשות את זה בצורה הנכונה. מסיבה זו אנחנו מאוד ממליצים שלא לבצע את ההחלפה אם לא בטוחים במאה אחוזים כי אכן יודעים איך וכיצד לעשות את הדבר בצורה הכי נכונה.

   התקנה לא נכונה של המצבר עשויה לפגוע ביעילות של המצבר וביכולת להפיק ממנו את מלוא התועלת לאורך זמן.

   שומרים היטב על המצבר

   מצבר הוא לא משהו שיכול להחזיק מעמד לאורך ימים ושנים בלי הגבלה. מדובר באחד מהרכיבים שנשחקים הכי הרבה בכל מכונית. למעשה המצבר מסוגל לשרוד בין שנתיים לארבע שנים לכל היותר. מה שאומר שתמיד חשוב להיות ערוכים לקראת תאריך התפוגה של המצבר ולהתארגן עם מצבר חילופי בזמן.

   מעבר לכך, כדאי ללמוד איך לשמור על המצבר באופן כזה שהוא ייתן את המיטב ואפשר יהיה ליהנות ממנו לאורך זמן בלי שיתעוררו תקלות באמצע. 

   איך אפשר לעשות את זה בפועל?

   תחזוקה וניקיון  – לא יזיק למצבר אם 'תבקרו' אותו מידי פעם, תסירו ממנו את האבק או את הקורוזיה, תנקו אותו עם מטלית ומים, פעולה זו רק תעשה אתו טוב ואולי גם תתרום להארכת ימיו של המצבר.

   מים -מעבר לכך חשוב לדאוג תמיד שיהיו מים מזוקקים כי או שומרים גם כן על המצבר.

   גם החניה במקומות לא מתאימים עשויה להזיק למצבר. על כן חשוב לשים לב כי חונים במקומות לא מידי חשופים לשמש הלוהטת כמו גם לא באזורים מאוד קרים עם טמפרטורות נמוכות מאפס.

   אצל מי קונים מצבר חדש לרכב?

   מצבר לרכב הוא אמנם לא רכיב מאוד יקר. אך החיוניות שלו היא כאמור גבוהה. על כן, כדאי מאוד לבחור מצבר איכותי שיש לו גב אחראי ומקצועי מאחוריו. מצבר כזה יהיה תמיד עם מענה טוב יותר. כי חברה שיש לה שם טוב, על פי רוב היא משיגה אותו ביושר. ומוניטין זה גם לא משהו שאפשר לקנות בשוק. יצרן שיש לו שם טוב והוא גם מצליח לשמור עליו לאורך זמן הוא ללא ספק יצרן שכדאי לראוי לסמוך עליו ואפשר בהחלט לרכוש את המצבר שהוא מייצר בלב שקט.

   אז יכול להיות שהמצבר הזה אולי יהיה יקר יותר ביחס לאפשרויות האחרות בשוק אך עדיין כדאי מאוד להשקיע במצבר היקר יותר אם הוא אכן איכותי יותר ולו בשביל השקט הנפשי.

   אחריות לאורך זמן

   חשוב לציין כי מצבר מבית טוב הוא גם מצבר שיש עליו אחריות לאורך זמן. אפשר יהיה לקבל שירות בחנויות השירות של היצרן וליהנות מכיסוי מלא ומשקט נפשי כאשר רוכשים את המצבר.

   אז זכרו את הכללים לפני שאתם קונים מצבר חדש.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021