נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  • איפה מחליפים מצברים בגני תקווה

   22.7.2020

   כאשר מחליטים היכן לגור יש חשיבות לכך שיהיה זה מקום שקל ונוח לקבל בו שירותים שונים. שירותי רפואה, תחזוקה שונים, חינוך או פנאי – תמיד כדאי לדעת שהכל נמצא קרוב וזמין. כך הדבר גם כאשר מדובר על שירותים שקשורים ברכב. אף אחד לא רוצה להיתקע עם הרכב שלו, חלילה ואין ספק שמדובר בתקלה בעייתית מאד שעלולה להפריע לשגרה ולסדר היום הצפוף.

   יחד עם זאת – לא תמיד אפשר לדעת מראש מתי תקרה תקלה או שיקרה משהו ישבית את הרכב, כמו מצבר גמור. מה שאפשר לפחות לעשות זה לשמור בהישג יד פרטי יצירת קשר עם עסק שזה התחום שלו – החלפת מצברים או טיפול בהם. כך אפשר להיות בטוחים שיש אל מי לפנות בכל רגע ולטפל בבעיה כמה שיותר מהר. כך הדבר גם עבור מי שמתגורר בגני תקווה או באזור בקעת אונו.

   מה החשיבות של החלפת מצבר בזמן?

   המצבר הוא הסוללה של הרכב. אם המצבר לא תקין, לא מחובר או מעוגן היטב למקומו או שהוא פשוט סיים את חייו – כל מערכות הרכב לא יכולות לפעול ככל וכלל. בדומה למכשיר חשמלי שמנסים להפעיל עם סוללה מרוקנת – כך הדבר כאשר מדובר ברכב שמנסים להתניע אותו לנסוע בו כשאין בו מצבר.

   כיום ישנם סוגים שונים של מצברים, כאלה שמתאימים לרכבים או דגמים מסוימים וכאלה שנחשבים לכלליים יותר אך בשורה התחתונה השימוש בכולם זהה – בזכותם הרכב ייסע באופן תקין ומסודר ובלעדיהם הרכב פשוט מושבת ואי אפשר לעשות בו שימוש. בניגוד לרכיבים אחרים במערכות הרכב שאפשר לנסוע גם אם יש בהם תקלה (ולו לפחות נסיעה קצרה על מנת להגיע למוסך או לנקודת שירות טכני ומכאני) – כאשר המצבר מרוקן או לא פועל בכל סיבה שהיא – הרכב כולו מושבת ואי אפשר אפילו להתניע אותו.

   הבעיה המאתגרת כיום היא שאי אפשר לצפות מראש מתי המצבר שמותקן ברכב עומד לסיים את חייו. ברוב המקרים מגלים את זה בכל מקרה מאוחר מדי, כאשר מתכוונים להתניע את הרכב והוא נשאר דומם. אם הרכב ממילא מגיע מפעם לפעם לבדיקה שגרתית במוסך – הרי שכדאי מאד שאיש מקצוע יבחן את המצבר עצמו, יבדוק מה המצב שלו, יוודא שהוא מותקן ומעוגן כמו שצריך למקום שלו ושאין ממנו שום נזילות או בעיות אחרות.

   ישנם מקרים שבהם יומלץ לבעל הרכב להחליף את המצבר, אם למשל יודעים בוודאות שהמצבר הקיים אכן מותקן בתוך הרכב כבר כמה וכמה שנים. אין ספק שנקיטת אמצעי זהירות שכזה תיתן לבעל הרכב הרבה מאד שקט. האם הרכב שלו היה נתקע בלי מצבר או שאפשר היה להמשיך לנסוע הרבה עם המצבר הישן – את זה אי אפשר יהיה לדעת.

   מצברים בגני תקווה

   אין ספק שמי שגר ביישוב כמו גני תקווה יכול ליהנות מהרבה מאד שירותים שיינתנו ביישוב עצמו או ביישובים הסמוכים. נוח מאד לגור במקום שמוקף ביישובים נוספים וכך לדעת שתמיד יש עם מי ליצור קשר כאשר נתקלים בבעיה טכנית כלשהי.

   כיום ישנו שירות חדש ומתקדם שאפשר למצוא אותו גם בגני תקווה והוא הגעת אנשי מקצוע מעולם המצברים אל הלקוח הביתה כאשר הרכב שלו לא מניע ויש בעיה עם המצבר. אלה יהיה מכונאי רכב מנוסים ומיומנים, שמכירים על בוריין את מערכות הרכב השונות ויידעו לבחון פרמטרים שונים ברכב לפני שיחליטו שאכן מדובר במצבר שגורם לבעיות. הם אלה שאפילו במבט מהיר מתחת למכסה המנוע יוכלו לזהות אם יש בעיה וכמובן – איך לפתור אותה הכי מהר ובצורה הטובה ביותר.

   אם נתקעים עם הרכב בגני תקווה חשוב שיהיה אל מי להתקשר כדי שיגיע אל המקום שבו תקוע הרכב ויבצע את האבחון המקצועי הנדרש. איש מקצוע יוכל לזהות האם הבעיה היא מצבר מרוקן, האם יש בעיה בחיבורים של המצבר במקומו או שאולי בכלל המצבר תקין ומקור הבעיה דווקא ברכיב אחר שקשור להתנעת הרכב.

   לא מומלץ לנסות לבצע פעולות לבד, שכן אז הבעיה עלולה להחמיר במקום להשתפר. אנשי מקצוע מעולם מכונאות הרכב יגיע כמה שיותר מהר גם לגני תקווה על מנת לסייע לכל בעל רכב שנתקע וכך לאפשר לו לחזור כמה שיותר מהר לשגרת היומיום שלו.

  • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

   • מצברים בזול
    צוות מקצועי
    מצברים בזול
    זמן הגעה מהיר עד אליך
    מצברים בזול
    יחס ושירות ללא תחרות
    מצברים בזול
    מבחר עצום של מצברים
    כל הזכויות שמורות © 2021