נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים ליונדאי

  7.9.2020

  רכבי יונדאי הם בין הרכבים המובילים בשוק הרכב הישראלי. כשאתם בוחרים מצברים ליונדאי שלכם עליכם להתאים אותו במדויק, בגודל הפיזי ובקיבולת שלו. התאמה מדויקת תוביל להאריך את חיו, והן תמנע תקלות והתחממות של הרכב בגלל פערים. המשיכו לקרוא ותגלו כיצד לבחור מצבר ליונדאי שלכם, והיכן מומלץ לרכוש אחד כזה?

  כיצד בוחרים מצברים ליונדאי?

  כאשר בוחרים מצבר ליונדאי שלכם עליכם לקחת בחשבון שני פרמטרים: נתוני הרכב ותקציב. נתוני הרכב כוללים את הגודל הפיזי שיש במקום האחסון של המצבר, ואת הקיבולת שהוא זקוק. הקיבולת של המצבר נמדדת ביחידות אמפר, ותוכלו למצוא אותם על מכסה המצבר. הפרמטר השני הינו התקציב שלכם, רוב הסיכויים שכמה סוגי מצברים יתאימו ליונדאי שלכם, מה שמאפשר לכם לבחור מצבר על פי התקציב שהגדרתם.

  הגורמים המשפיעים על בחירת המצבר:

  • גודל
  • מותג
  • יכולת מילואים
  • גיל

  כמה חשמל צורך היונדאי שלך?

  כל רכב עושה שימוש שונה בכמות האנרגיה החשמלית אותה הוא צורך. זאת מהסיבה שישנם רכבים עם מערכות חשמל סטדנרטיות, וישנם רכבים אשר מוסיפים מערכות חדשות לצרכים שונים, כמו סאונד, מסכי מולטימדיה, וחימום במושבים. הרכבים המשופרים יותר יצטרכו יותר אנרגיה חשמלית כיוון שיש יותר עומס שעליו להביא בחשבון כדי שהרכב יהיה מסוגל לספק כוח לכל המערכות יחד, ולתפקד.

  מצברים ליונדאי i20

  לא סתם רכב היונדאי i20 אהוב על נהגים רבים בישראל, מדובר ברכב עם ביצועים מעולים ותמורה נהדרת. עם זאת, טוב ככל שיהיה כמו כל רכב אחר, אם המצבר שלו נגמר- הוא לא יזוז מילימטר. ולא רק שהוא לא יזיז, אי אפשר יהיה להניע אותו אפילו. מצברים ליונדאי i20 מותאמים על פי שנתוני ייצור, תוכלו למצוא אותם בהוראות היצרן של המצבר הישן. אפשרות נוספות היא להתייעץ עם מומחים בתחום המצברים שיסייעו לכם לבחור נכון.

  מצברים ליונדאי i30

  יונדאי i30 הוא רכב משפחתי מיוחד ומאוד חסכוני, משפחות רבות נוסעות איתו מדי יום בישראל. גם הוא לא יצליח לתפקד כלל עם מצבר גמור. המצברים המתאימים ביותר ליונדאי i30 הוא הנפוץ ביותר, הוא ביחידת 55 אמפר. 

  חברה מומלצת לרכישת מצברים

  המצבר הוא מרכיב מאוד חשוב בכל הקשור בהנעת הרכב, וחווית הנסיעה בכלל. כמו שכבר הבנתם, בלי מצבר אין לרכב אפשרות תזוזה בכלל. זו הסיבה מדוע לבחור בחברת מצברים מומלצת, חברה שמעניקה אחריות של לפחות 12 חודשים, ומספקת שירותי ייעוץ והתקנה עד הבית.

  זאת ועוד, חברת מצברים תספק מצברים מהחברות המובילות כמו: שנפ, וולטה ורטה, טיטניום ועוד. עליכם לוודא כי החברה מספקת לכם את המצבר הנכון והמתאים לרכב שלכם. חשוב מאוד בעלת תודעת שירות גבוה וזמינות במקרים של תקלות לא צפויות.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021