נתקעת? חייג אנחנו כבר בדרך:

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • איזה מצבר מתאים לאלפא רומיאו שלך?

  7.9.2020

  אלפא רומיאו היא יצרנית רכב מהגדולות בעולם, והנהגים הישראלים אוהבים את הרכבים שלה במיוחד. זאת לא סתם, מדובר ברכבים אמינים, עם ביצועים מעולים ותחזוקה נגישה. אך כמו כל רכב, גם רכבי אלפא רומיאו אם המצבר שלהם נגמר, הרכבים לא יזוזו אפילו סנטימטר. יתרה מזאת הם אפילו לא יכולים להידלק ולהניע כלל. 

  כאן תוכלו לקרוא איך לבחור מצבר לאלפא רומיאו שלכם, למה חשוב לבחור נכון, ועל שירותי החלפת מצבר לאלפא רומיאו.

  איך בוחרים מצבר לאלפא רומיאו

  אם הגעתם עד לכאן, סימן שהמצבר שלכם נגמר, או שנתקעתם באמצע היום ללא יכולת לנוע, או שהבחנתם באיתותי האזהרה המעידים על כך. כשבאים לבחור מצבר לאלפא רומיאו חשוב לקחת בחשבון כמה דברים. הדבר הראשון הינו הצרכים של מערכות החשמל ברכב שלכם. 

  הרי המצבר הינו החלק המספק אנרגיה חשמלית למערכות החשמל ברכב, המערכות האלה כוללות את שרשרת ההתנעה, מערכת הרדיו או המולטימדיה, פנסי הרכב ועוד. על מנת להחליט איזו יחידות אמפר תתאים לרכב שלכם, עליכם לקחת בחשבון את כלל המערכות הפועלות ברכב, כדי שייתן מענה לכולן, ולא יהיה עליו עומס מיותר.

  דבר נוסף שעליכם לקחת בחשבון הינו התקציב שלכם, השוק מציע ולא סתם מגוון רחב של מצברים שעונים על אותם קריטריונים, השוני ביניהם הוא המחיר. זאת על מנת שתהיה לכם אפשרות בחירה על פי התקציב שלכם.

  למה חשוב לבחור מצבר מתאים

  חשוב מאוד לבחור מצברים לאלפא רומיאו בצורה המדויקת ביותר, זאת מהסיבה שמצבר המספק כוח מועט יותר מהצורך לא יעמוד בעומס המערכות כאמור, או לחילופין יותר כח מהצורך של הרכב – מה שיוביל להתחממות ולתקלות נוספות. זאת ועוד, ישנה משמעות גם לגודל הפיזי של המצבר, כיוון שתא האחסון ברכב המיועד לאכלס את המצבר מגביל אתכם, מצבר גדול מדי לא יצליח להיכנס, ומצבר קטן יותר לא יצליח להתקבע בו ויזוז.

  לאלה מכם שמתקשים לבחור את המצבר הנכון לאלפא רומיאו, אנחנו ממליצים לקבל ייעוץ מהמומחים בתחום המצברים. חברה אמינה גם תספק לכם שירותי ייעוץ ללא עלות, ותסייע לכם בבחירת המצבר המתאים ביותר עבור הרכב שלכם.

  שירות של החלפת מצבר לאלפא רומיאו

  אם אתם זקוקים למצבר חדש לאלפא רומיאו שלכם, או לשירותי התקנת מצברים, עלייך לבחור בחברה מומלצת ואיכותית שתספק לך את השירותים הללו. חברת מומלצת לרכישת מצברים תציע לכם מגוון ענק שלך מצברים לאלפא רומיאו שלכם. מחלקת השירות בחברה תספק לכם שירותי ייעוץ ללא עלות על מנת להתאים לכם את המצבר לרכב, כמו גם שירותי התקנה מקצועית עד הבית.

  מחפשים מצברים לאלפא רומיאו?  חברת מצברים בזול תעניק לכם את המצברים הטובים ביותר, תתאים אותם לרכב שלכם, וכל זה במחירים הזולים בארץ! בנוסף החברה תיתן לכם מענה לכל השאלות, ואף תספק לכם שירותי התקנה עד הבית תוך שעה אחת בלבד.

 • ליצירת קשר חייגו עכשיו:
  או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

 • מצברים בזול
  צוות מקצועי
  מצברים בזול
  זמן הגעה מהיר עד אליך
  מצברים בזול
  יחס ושירות ללא תחרות
  מצברים בזול
  מבחר עצום של מצברים
  כל הזכויות שמורות © 2021